Роман Толочко: "Так грати не можна"

04 вересня 21:31
Переглядів: 274
толочко

Виїзний матч проти «Динамо» став першим у сезоні, який завершився для «зелено-білих» без забитих м’ячів. До того ж, гра проти сусіда по турнірній таблиці зафіксувала поразку з рахунком 0:3. У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» капітан львівської молодіжки поділився враженнями після зустрічі з динамівцями та розповів, що тренер говорив команді у перерві.

«Не сказав би, що команда вийшла розслаблена, але на полі не було ні агресії, ні емоцій. Зараз важко щось аналізувати. Потрібно розбирати гру, щоб зрозуміти чому отримали такий результат», – каже Толочко

«Ми на кожну гру серйозно налаштовуємось, хочемо перемогти. Цей матч не був виключенням. Їхали сюди, щоби привезти очки до Львова. Однак, у грі сьогодні абсолютно нічого не вдавалось».

«Що вимагав тренер? Агресії. Як в атаці, так і в обороні. Коли була можливість, ми мусили пресингувати суперника. Зустрічати в передній лінії їхніх футболістів та не давати вільних зон. Як ви побачили, тільки «Динамо» отримало простір, вони відразу нас почали, можна сказати, «возити» і ми пропустили».

«У першу чергу, тренер у перерві просив нас заспокоїти гру і діяти так само, як і в кожному попередньому матчі. Можливо, два голи пропустили і вони нас спантеличили. Не можу сказати чому сьогодні у нас нічого не виходило зробити на полі. Будемо розбирати цей поєдинок і робити висновки. Ми не можемо так грати й надалі».
 
«Саутін багато разів забігав, але його ігнорували. Чому так відбувалося? Тяжко сказати. У середу зберемось і будемо говорити. Ми йдемо на другому місці і віддаємо супернику ініціативу, при цьому, нічого не створивши в атаці».
 
«Ми повинні зібратися та рухатись далі. Попереду у нас важливі ігри, де ми також мусимо брати очки, мусимо перемагати. Маємо довести, що цей матч був випадковістю і ми можемо набагато краще», – підсумував карпатівець

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: