Роман Толочко: "Задоволений ставленням гравців до своєї роботи"

27 липня 13:45
Переглядів: 196
роман толочко

Тренер «Ниви» Роман Толочко поділився враженнями від гри з «Гірником» і розповів про формування команди.

- Зрозуміло, що хотіли перемогти у своїй першій домашній грі нового сезону. Враження хороші. Я задоволений в першу чергу ставленням гравців до своєї роботи. Прикро, що не зуміли забити, адже моментів для цього було створено достатньо. Напевно нам не вистачило спокою в завершальній стадії атаки. Фаюк молодий хлопець, який тільки починає перші кроки в Першій лізі. Мені сподобалося, як він тримав у напрузі захист суперників. При такій грі могли програти, могли і виграти. Звичайно завжди хочеться більшого. Здобули очко, значить воно заслужене.

Той же Мучак грав на першості Львівської області. В нього є сила, але нема ще досвіду і є багато помилок. Він хлопець старанний. Дебютом я задоволений. Є ще багато роботи, є над чим працювати. Але основне завдання він виконав. Він не дав зіграти досвідченому нападнику Івашку, від якого виходила вся загроза.

Команду ми тільки формуємо. Хочеться, звичайно, більшого. Потрібен нападник, опорний півзахисник, гравець в центральну зону. Але ми над цим працюємо. Залежно від того, коли ми зуміємо укомплектувати команду, ми краще станемо грати, і це всім піде тільки на користь.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: