Роман ТОЛОЧКО: "Знову не всі гравці до кінця дограють кожен епізод"

15 травня 10:41
Переглядів: 368
Default Image

Старший тренер молодіжної команди «Карпат» Роман Толочко прокоментував гру своїх підопічних з однолітками з донецького «Металурга», в якій карпатівці поступились з рахунком 0:1.

«Грати довелося в спекотну погоду. Зрозуміло, це не могло не позначитися на грі обох команд. А вона, буду відвертим, вийшла далеко не найкращою. З одного боку не можу дорікнути хлопцям за відсутність бажання боротися за перемогу і за старанність. Ми дуже хотіли виграти, адже ще залишалися шанси на місце в призовій трійці. Однак, в нас мало що виходило. Тому нічого дивного, що ми практично не мали гольових моментів. Щоправда, в першому таймі непогано пробив по воротах Павло Гордійчук, але удар вийшов по центру і воротар відбив м’яча. А в другій половині матчу після кутового вже Олексій Омельченко головою міг забити. Однак в тому епізоді забракло трохи везіння. От і все, що ми мали в цій зустрічі за 90 хвилин. Звичайно, це дуже мало. Але й наш суперник зіграв не краще. Тому логічним і більш справедливим, на мій погляд, був би рахунок 0:0. Але вже вкотре ми пропустили гол через позиційну помилку при грі в захисті. Знову не всі гравці до кінця дограють кожен епізод. От і вийшло, що після прострілу з флангу ніким не прикритий гравець «Металурга» ударом в дотик вирішив долю матчу на користь своєї команди», – сказав Роман Любомирович.

Наставник молодіжного складу донецького «Металурга» Сергій Шищенко прокоментував гру з львівськими «Карпатами».

– Ми забили гол і завдяки цьому виграли, – каже Сергій Юрійович. – Але хочу сказати про те, що, на мій погляд, ми провели найгіршу гру в цьому сезоні. Я радий за підсумковий результат, але незадоволений змістом гри. Те, який футбол ми показали в першому таймі, ми не повинні показувати в майбутньому. Думаю, тут більше моєї вини. Хлопці робили все, що могли.

– У чому гравці «Металурга» перевершили суперників?
– Я просив своїх підопічних діяти агресивно. Футболісти «Металурга» старалися. Нам необхідно було виграти. У хлопців було бажання, мабуть, негативно на наших діях позначилася спекотна погода.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: