Роман Яремчук: "Мрію про Наполі"

11 вересня 07:16
Переглядів: 342
яремчук

Зіграти за Україну Роману Яремчуку вдалося не з першої спроби. Спочатку травма, потім конкуренція. І лише за півроку після першого виклику нападник вийшов на поле у футболці збірної. І міг забити чехам.

Роман Яремчук, нападник збірної України:

Мені, здається, можна було холоднокровніше зіграти, діяти в моментах, особливо, коли Марлос давав, головою. Такі мають, в принципі, забиваються. У мене таких моментів у Бельгії багато було, я такі моменти забивав там.

Що тобі Шевченко сказав після матчу? Ти нападник, він нападник. Думаю, якісь підказочки все одно є.

Я думаю, він у моїх моментах би… такі моменти реалізував. Подобається, як він побудував гру в збірній, тому що для нападника дуже важко, коли постійно б’ють м’яч вперед і тобі треба чіплятися. А не зачепився і тобі всі кричать, що він там не зачепився і він поганий нападник. Коли ти працюєш з такими тренерами, як Ребров, Шевченко… це вже нове покоління тренерів, і вони набагато тактично підковані, а особливо як Ребров і Шевченко були нападниками, то ти стараєшся вслуховуватися в їхні слова.

Яремчуку щоразу треба перелаштовуватися, оскільки в Генті його використовують як вінгера. І саме на нерідній позиції Роман зарекомендував себе як лідера атаки.

В Бельгії я більше беру гру на себе, там. Стараюся загострювати, зліва і справа можу зіграти і центрального нападника. Тут я більше стараюся підіграти в таких моментах. І не просто там підігрувати, а здорово підігрувати. Тому що треба десь стовпа зіграти, десь прикрити корпусом, десь зачепитися, а там у мене трошки інакші дії.

Інакше довелося грати одразу. Так треба забивати, щоб потрапити в основу, а вже звідти – у топ-чемпіонат.

Тобі хочеться?

Мені хочеться, я вважаю, що Гент – буде хороша сходинка для хорошої команди.

Де б ти взагалі хотів грати?

Не знаю, для мене Наполі. Коли там був Саррі, я просто кайфував від них. Як вони грають, скільки м’ячів забивають нападники. По 20, по 30 голів за сезон. Мені дуже подобалось. Може просто, коли я був малий, молодий, я виріс на цих емоціях, коли там Шевченко в Італії, Ювентус, Мілан, Інтер.

Влітку українець вже міг покинути бельгійський чемпіонат. Були пропозиції з Франції та Німеччини. Проте для себе Роман закрив це питання ще ДО трансферного вікна.

Я міг вже перейти, але я гадаю, що треба ще. Ми вирішили… Я, в першу чергу, вирішив, що хочу залишитися в Генті до зими, до літа – як вийде.

Залежить, звичайно, від мене. Як я буду прогресувати, тому що чемпіонат Бельгії – це один рівень, а коли ти поїдеш у чемпіонат топ-5, то треба бути готовим і психологічно і фізично. Треба буде справлятися там. Знову нова країна, знову нові партнери по команді, нова мова і треба бути до цього готовим.

Чи готовий українець до нового виклику – говорити рано. Позаду 6 турів чемпіонату, а в заліку 2 забиті м’ячі. Плюс виліт від Бордо у кваліфікації до Ліги Європи. Тому ще потрібен час, аби змусити мовчати критиків. Але поки…

Я там просто щасливий і хочеться продовжувати там бути. На даний момент так.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: