Роман Яремчук: "Якщо буду гідний виклику до збірної, думаю, двері до неї будуть для мене відчинені"

11 квітня 10:16
Переглядів: 112
яремчук

Нападник "Гента" й кандидат до національної збірної України Роман Яремчук розповів про повернення до гри після травми та шанси свого клубу в боротьбі за чемпіонство.

- Романе, в останньому матчі чемпіонату Бельгії ви повернулися на поле після травми, відігравши 17 хвилин проти "Брюгге". Наслідки пошкодження вже не заважають?

- Дякувати Богу, так. Були проблеми із задньою поверхнею стегна, тому потрібні були пауза й відновлення. Зараз уже все позаду, тренуюся на повну силу й хочу якомога швидше набрати форму.

- Чи була можливість зіграти проти "Брюгге" більше, ніж 17 хвилин?

- Перед матчем тренер питав, чи готовий я буду вийти на поле в разі потреби. Я сказав, що готовий. Але не варто забувати, що я пропустив кілька поєдинків, а 8 квітня ми грали проти лідера чемпіонату. Велике спасибі тренеру, що надав мені майже 20 хвилин ігрового часу. У психологічному плані для мене це великий плюс, свідчення підтримки й моєї необхідності команді. Із такою довірою й настроєм буду набирати форму ще швидше.

- За час, відведений на полі, був шанс відзначитися?

- Так, я мав непоганий момент. Пробивав по воротах, але захисник заблокував удар. Проте найважливіше, що я вже відчув гру після травми, а наша команда виграла дуже важливий матч.

- "Гент" побореться за чемпіонство?

- Звичайно, адже ми маємо такий шанс. Для нас кожна гра вже є ключовою. Попереду ще вісім турів, тому намагатимемося грати на максимумі. Усе залежить від нас.

- Чи розраховуєте на запрошення на наступний збір збірної України?

- Це не мені вирішувати. Усе залежить від моєї гри в клубі. Якщо буду гідний виклику до збірної, думаю, двері до неї будуть для мене відчинені.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: