Роман Яремчук: "Здивований, яка гарна атмосфера в таборі збірної"

23 березня 10:01
Переглядів: 215
яремчук

Український форвард Роман Яремчук став одним з відкриттів поточного чемпіонату Бельгії. В складі «Генту» після Нового року він забив шість голів в дев’яти матчах. Щоправда, під час останнього провів на полі всього 23 хвилини та був замінений через пошкодження. Отримана травма завадила Роману вже зараз повноцінно дебютувати в складі національної збірної України, тренерський штаб якої не міг проігнорувати успіхи нападаючого. Втім, на збори він все ж прибув, щоб познайомитись з командою та пройнятись відповідним настроєм. 

- Романе, ти тут в пасивній позиції зараз перебуваєш?

- Трохи так. Я дуже радий виклику, отримав нарешті форму національної збірної, про яку так довго мріяв. Я грав в усіх національних командах України починаючи з 15-річного віку. Шкода, що через травму пропущу заняття і матчі. Проте я дуже вдячний Андрію Шевченку за те, що він все ж дозволив мені приїхати, побути тут з командою.

- Ти ж знаєш багатьох, правда?

- Так, тут же повно гравців Динамо, звісно, ми всі товаришуємо. З деким грав у молодіжних збірних. Мушу сказати, що я здивований тим яка гарна атмосфера в таборі. В усіх командах завжди є свої специфічні правила, збірна України - одна з найкращих в цьому сенсі. Дуже приємно тут бути і дуже цікаво.

- Травма у тебе серйозна?

- Ні, це просто надрив поверхні стегна. Нормально ходжу, не шкутильгаю вже. На відкритому тренуванні думав навіть побігати, проте ще кілька днів не можна. Якби ця травма була на два тижні раніше, або пізніше, я би про неї і не згадав потім ніколи. А так точно прийшлася на виклик до збірної. Нічого, попереду ще вся весна, Україна знову збиратиметься в кінці травня на тренувальний збір та товариські матчі, буду все робити, щоби знову отримати виклик від Андрія Шевченка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: