Росіяни кращі за українців

09 жовтня 13:49
Переглядів: 273
Бородьба

Росіяни кращі за українців

У Коломиї пройшов 47-й міжнародний турнір з вільної боротьби пам'яті Олекси Довбуша. Спортивний захід відбувався у фізкультурно-оздоровчому комплексі "Прикарпаття", що на вулиці Довбуша. Приїхали команди з кількох областей України, та з-за кордону.Загалом участь взяли спортсмени з восьми країн. 

Перший борцівський турнір пам’яті Довбуша відбувся у Коломиї у 1966 році. Нині турнір проводять за ініціативи та підтримки вже згаданого нами уродженця Коломиї Андрія Сілецького. Основна мета змагання — популяризація вільної боротьби серед молоді

Змагання тривали два дні. Найбільше нагород завоювали росіяни. Українцям вдалось завоювати тільки одне золото у вазі до 50 кг переміг вихованець херсонської школи бородьби Здебський Іван. У цій же вазі борець з Коломиї Юрій Угринчук посів третє місце. 

У всіх інших категоріях перемогли росіяни. Найкращим здобутком українців є півфінал Івана Петріва з Калуша у вазі 66 кг, третє місце у вазі 74 кг Одинака Сергія вихованця львівського державного училища фізичної культури. Також в призерах Чилідзе Муразі із Дніпропетровсяка, та Сергій Киричук із Хмельницької області.

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: