Російські ЗМІ договорилися, що біатлоністка Підгрушна підробляє снайпером у Слов’янську

02 червня 23:58
Переглядів: 5020
Підгрушна

У соцмережах і на деяких російських форумах активно поширюється інформація про участь української олімпійської чемпіонки біатлоністки Олени Підгрушної в антитерористичній операції. Нашу спортсменку вважають снайпером, яка працює в Слов’янську, і, як доказ, наводять фотографію жінки, схожої на тернопільську біатлоністку хіба що кольором волосся.

Підгрушна ж заявляє, що вже бачила ці повідомлення і відверто шокована ними.

“Враховуючи, що я на сьогоднішній день повністю віддаю себе роботі в Міністерстві, роботі з дітьми та спортсменами, ця інформація викликала у мене шок і почуття несправедливості. Заспокоїли батьки – сказали, щоб не звертала уваги на цю дурницю, а займалася своєю справою. Це позбавлені сенсу домисли і повна маячня. Вчора і сьогодні я брала участь у гала -концертах і спортивних святах в Києві. Ніхто і ніколи не пропонував мені приймати участь у АТО “, – заявила спортсменка.

Олена також додала, що вважає все це частиною російської пропаганди. Спортсменка пригадує, що колись схожа історія вже мала місце, тоді російські “жкрналісти” розповідали небелиці про прибалтійських біатлоністок, які нібито воювали у Чечні.

621

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: