"Російський суддя помстився нам за програний чемпіонат Європи"

01 липня 21:00
Переглядів: 758
Сайко

Срібна призерка перших Європейських ігор із самбо Олена Сайко та її тренер Євген Боднарук не задоволені суддівськими рішення та вражені масштабами проведення змагань.

«Європейські ігри – це як Олімпіада. Настільки масштабно провели, зустріли. Потужна аура залу – ти виходиш і бачиш велику кількість камер і шалену підтримку трибун, йдеш і колінка трусяться.

У сутичці за вихід у фінал я травмувала шию, яка не повертається. Лікарі і масажисти пробували її «відремонтувати», але не вийшло. У фіналі я виклалась, але трошки не вистачило. Хоча в кінці ніби все вдавалось. Трошки, можливо, судді завадили», - розповіла телеканалу ОДТРК ІФ Олена Сайко.     

«Фінальну сутичку виходить судити росіянин. Білоруска робить дію, все видно на відео, Олена не падає на два бали. Два бали це падіння на бік, але цього не було. Олена кидає її на два бали, вона падає на бік, але дають один бал. Про що можна ще говорити. Олена відламує їй руку, є крик на килимі. Крик на килимі – це здача. Дівчинка закричала, була відламана руку – це наша перемога і ми чемпіони. Але суддя не дає перемогу, а піднімає в стійку. Як можна виграти коли суддя явно підсуджує супернику і мститься нам за чемпіонат Європи, який ми вперше в історії виграли в росіян», - розповів Євген Боднарук.    

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: