Ростислав Пастушенко: "Для чого їхати за моря? Є і свої спеціалісти"

13 жовтня 09:01
Переглядів: 243
Ростислав Пастушенко

Кілька днів тому головний тренер ФК «Карпати» Жозе Мораіш переніс операцію на коліні. Завдяки якісній діагностиці та майстерності лікарів-хірургів, коуч «левів» уже наступного дня активно керував діями команди на тренуванні. Старший лікар ФК «Карпати» Ростислав Пастушенко розповів про цю ситуацію детальніше. 

«Час від часу, у плані діагностики захворювання суглобів, особливо коліна, ми консультуємося та працюємо із Львівським обласним госпіталем інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках. Особливо тісно співпрацюємо із хірургом відділення колінних суглобів Андрієм Теофіловичем Підлісецьким. Ми провели там не одну операцію та процедуру. Відверто скажу, що результати нас дуже тішать, а ще більше тішить те, що все проводиться нашими, місцевими спеціалістами. Бувають різні ситуації. Ми неодноразово відправляли наших гравців до Мюнхена та Києва, у клініки сучасної ортопедії. Але якщо є можливість провести необхідні процедури з ідентичним результатом, то для чого їхати за моря?» – розповідає Ростислав Петрович.

«Чотири дні тому ми провели консультацію в Андрія Теофіловича щодо коліна нашого головного тренера. Дійшли висновку, що необхідне оперативне втручання. У вівторок лягли на операцію, а вже в середу зранку, лікар оглянув і відпустив пацієнта. Звісно, поки що триває гострий процес, ведеться стадія лікування, але тренер вже працює повноцінно. Ми бачимо, що відновлення проходить досить активно. Далі ми вже самі проведемо реабілітацію. Тож я особисто хочу подякувати Андрію Підлісецькому та персоналу госпіталю за допомогу. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю» – додав старший лікар ФК «Карпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: