Ростислав Поточняк: "З нападниками у "Карпат" відчутні проблеми"

21 вересня 15:52
Переглядів: 142
Поточняк

Ростислав Поточняк, оборонець "Карпат" (1966-1977) і "Металіста" (1978-1983), наставник "Карпат" (1991) дав прогноз на сьогоднішній матч своїх колишніх команд:

- Після деморалізуючих поразок "Металіста" від "Дніпра" і "Трабзонспора" поточний стан "Карпат" вважаю привабливішим. Львів’яни, звісно, теж рещультатами не вражають, але вони після матчу в Полтаві мали тиждень перепочинку. До того ж, не сказав би, що в зустрічі з "Ворсклою" "зелено-білі" виглядали зовсім безнадійно. Фрагментами футбол у виконанні львів’ян був доволі пристойним. Як і в попередні матчах, до слова, теж. Однак щоб претендувати на позитивний результат, треба реалізовувати моменти.

З нападниками ж у "Карпат" відчутні проблеми. Вже й не знаєш, кого їм шукати. Сергійчуку та Пучковському забивати не вдається. Спишемо це на брак досвіду. Але ж Олександр Гладкий, який нині постійно забиває за "Шахтар", у Львові теж результативністю не вражав. Мабуть, проблема не лише в індивідуальному рівні форвардів. Зрештою, думаю, що з тими проблемами в обороні, які відчуває "Металіст", нагоди забити у "Карпат" обов’язково будуть. Ці проблеми – тактичного й індивідуального характеру. Папа Ґуйє – то бліда тінь самого себе взірця річної давнини.

Мене вразила ситуація, після якої "Металіст" вдруге пропускав від "Трабзонспора". Троє оборонців після подачі зі штрафного стояли і чекали, намагаючись створити офсайдну пастку, коли лайнсмен підійме прапорець. То ж абсурд. Невже не можна розібратися з нападником в індивідуальному єдиноборстві? Нащо ризикувати і створювати у такому елементарному моменті положення "поза грою"? На мій погляд, то банальна лінь і бажання спростити собі гру. До чого призволять такі вчинки, ми побачили.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: