Ростислав Русин перейшов у "Рух"

15 серпня 13:40
Переглядів: 204
Русин

У вівторок, 14-го серпня, спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький презентував нового футболіста для винниківської команди. Річний контракт із клубом підписав атакувальний півзахисник Ростислав Русин.

За талановитим футболістом селекційна служба «Руху» стежила давно, взимку гравець пройшов із жовто-чорними повноцінні збори та полетів разом із командою до Туреччини. Однак тоді складні перемовини із «Шахтарем», якому належав гравець, через різні причини не увінчалися успіхом. Але наполегливість президента клубу Григорія Козловського принесла свої плоди, черговий етап перемовин із керівництвом донецького клубу завершився успішно.

22-річний уродженець Жидачівського району Ростислав Русин є вихованцем донецького «Шахтаря», у складі якого пройшов усі вікові групи у дитячо-юнацькій лізі, а також виступав у юнацькому та дублерському складах «гірників». Далі у кар’єрі Русина був латвійський «Спартак», з яким він став чемпіоном країни.

Ростислав Русин із футбольної сім’ї, адже його два старші рідні брати – відомі гравці. Мова йде про Володимира та Віталія Федорівих. У «Русі» на Русина покладають великі надії, цей трансфер має однозначно підсилити команду. Минулого туру Ростислав дебютував за винниківську команду, однак проявити весь свій талант не зумів. Помітно, що дається взнаки відсутність ігрової практики.

Презентація футболіста відбулася на Ратуші у самому серці Львова, сподіваємось, що з цим гравцем будемо рухатися до нових вершин. А той факт, що представляти футболіста приїхав його менеджер Михайло Метревелі, лише підтверджує великий потенціал новобранця «Руху». На спині у Русина красуватиметься 99-ий номер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: