Ростислав Русин: "Тепер настав мій час"

16 серпня 16:47
Переглядів: 573
Русин

Новачок «Руху» після презентації дав перше інтерв’ю, в якому розповів про свої цілі у сезоні.

Ростиславе, нарешті довгоочікуваний трансфер відбувся. Ти вже дебютував у жовто-чорній футболці, щоправда, не досить вдало, бо команда у підсумку поступилася «Балканам». Тим не менше, вітаємо з переходим у новий клуб, які відчуття у тебе?

Я дуже радий, що відтепер є гравцем «Руху», бо три роки без футболу – це досить важко. Зараз у команди не дуже хороший період, я хочу щоби розпочали вигравати матчі та показували хорошу гру.

Зважаючи на тривалу паузу у твоїй кар’єрі, на скільки відсотків ти готовий?

На теперішній момент я готовий на відсотків 60, мені ще потрібно набрати форму, доведеться це робити вже протягом сезону.

Твоя презентація відбувалася досить незвично – у центрі Львова на Ратуші, є вже перші світлини з китайськими вболівальниками…

Враження фантастичні, тут хороша атмосфера та класний краєвид.

Ти перейшов у «Рух» із купою компліментів та авансів, на тебе покладають великі надії. Відчуваєш, який тягар відповідальності на тобі?

Так, я відчуваю відповідальність, дуже радий, що доклали багато зусиль, щоби я опинився у цьому клубі. Тут заслуга мого менеджера, спортивного директора та, звісно, президента «Руху». Вони всі у мене вірять і все зробили. Тепер настав мій час – я повинен у кожній грі віддаватися і показувати те, чого очікують від мене.

На якій позиції ти себе почуваєш найкомфортніше?

Під нападником у центрі поля, там мені найзручніше грати.

Там конкуренція серйозна?

Так, але конкуренція нікому не заважає, а навпаки – стимулює показувати кращий футбол.

Чому ти обрав доволі незвичний 99-ий номер?

Мій улюблений номер 9-ий і 99-ий - я зі самого дитинства під цими номерами грав, тому і зупинив свій вибір на дев’ятках.

Ростику, користуючись нагодою, хочеться поговорити про гру «Руху». На твою думку, чому не вдався старт сезону?

Є певні нюанси в команді, проблеми з організацією гри. Я думаю, що найближчим часом разом із тренерським штабом ми це виправимо. Ми мало створювали моментів і ще їх не реалізовували. Над цим потрібно працювати на тренуваннях, контроль м’яча, все потрохи треба вдосконалювати.

Можливо, не всі знають, але у тебе футбольна сім’я. Твої рідні брати – відомі футболісти Володя і Віталік Федоріви. Це допомогло тобі якось у кар’єрі?

Мені це дуже допомогло у дитячому віці, тому що я їздив завжди на матчі. Вова гра за «Карпати», а Віталік за «Динамо», мені завше хотілося бути на їхньому місці. І вони могли щось підказати, порадити.

Завдання перед собою – індивідуальні та командні – вже поставив?

Командні – це перемагати у кожному матчі, а індивідуальні – звичайно, мають відповідати моїй позиції на полі, щоби я забивав голи, віддавав паси, створював гольові моменти та вів гру. Все, що я хочу робити на полі. Звичайно, отримувати від цього задоволення, інакше я грати не вмію.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: