"Рух" - "Колос" 1:0. Винники доводять серйозність своїх намірів

15 липня 21:35
Переглядів: 517
рух

Якщо скласти докупи населення Винників та Ковалівка, вийде число менше 20 тисяч. Більше проживає в одному мікрорайоні обласного центру. Однак це не заважає "Руху" та "Колосу" бути на провідних ролях у Професіональній футбольній лізі. "Колос" стартував раніше, виграв Другу лігу та достойно провів дебютний сезон у Першій, в підсумку посівши п‘яте місце. "Рух" поки лише наздоганяє, хоча за рівнем популярності винниківська команда завдяки вдалій піар-кампанії з залученням Алієва та Шацьких далеко попереду.

Від зіркових ветеранів "Рух" вже відмовився, однак це не заважає команді Руслана Мостового демонструвати змістовну гру. Щоправда, в першому таймі мінімальна перевага була на боці ковалівців, які частіше створювали моменти біля воріт суперника. Власне, вони й мали відкривати рахунок на 14-й хвилині, однак після потужного удару здалеку м‘яч влучив у перекладину, Олександр Бондаренко був першим на підбиранні, але й після його удару круглий влучив у каркас воріт.

В подальшому "Руху" вдалось вирівняти гру, яка здебільшого зосередилась в центрі поля. А ось після перерви господарі почали краще розпоряджатись м‘ячем в завершальній стадії своїх атак. Активно діяв попереду Микола Буй, який в одному з епізоді не реалізував вихід один на один з Литвиненком. Тримав в постійній напрузі захисників Євген Бохашвілі. Проте рахунок відкрив на 69-й хвилині Володимир Заставний, який після подачі з флангу ідеально поклав корпус та пробив зльоту в девятку.

Шанси "Колоса" відігратись звів до мінімуму Дмитро Леонов, який вдарив головою суперника після ігрового зіткнення. Пряма червона – і в час, що залишився, гості, фактично, не створили жодного моменту, який можна було б назвати небезпечним. Натомість "Рух" неодноразово вибігав в контратаки, проте цього разу обмежився лише одним забитим м‘ячем.

Перша ліга. Перший тур

Рух (Винники) - Колос (Ковалівка) 1:0

15 липня. Винники. Стадіон ім. Б.Маркевича. 17:00

Гол: Заставний 69

Рух: Дяченко – Дуць, Іван Білий, Василь Білий, Копина, Заставний, Бідловський (Козловський 64), Кінаш (Чучман 90), Борис Баранець (Лозовий 63), Буй (Панасюк 90+2), Бохашвілі (Зубар 81)

Тренер: Руслан Мостовий

Колос: Литвиненко – Сахневич, Максименко, Семенко, Зозуля, Поздеєв, Коропецький (Леонов 71), Гавриш (Вишняк 73), Соломака (Яровенко 62), О.Бондаренко (Нехтій 65)

Тренер: Руслан Костишин

Попередження: Сахневич 56, Максименко 80

Вилучення: Дмитро Леонов 73

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: