"Рух" на ковзанці обігрує "Жемчужину"

18 березня 19:04
Переглядів: 330
рух

Газон на стадіоні "Спартак" в Одесі і при сприятливих умовах важко назвати еталоном. А при тому, що сьогодні було на півдні країни (сніг з дощем при "-3"), поле перетворилося на ковзанку. Ясно, що при таких умовах головним завданням футболістів було втриматися на ногах, що їм не завжди їм вдавалося. За стартові 45 хвилин непоганий шанс був у Хомченка, але метрів з п'яти він пробив прямо у воротаря.

Другий тайм "Рух" почав з голу, що за такими умовами було перевагою буквально дванадцятого гравця: Білий замкнув подачу зі стандарту. З кожною хвилиною умови легшими не ставали, і "Жемчужині" впоратися ані з ними, ані з "Рухом" не вдалося.

"Ювеліри" залишаються на межі потрапляння до зони вильоту і за тиждень зіграють з "Гірником-Спортом". "Рух" піднімається на восьму сходинку, його найближчий суперник - "Арсенал".

Одеса. Стадіон "Спартак"

Жемчужина (Одеса) - Рух (Винники) 0:1

Голи: Білий 49

Жемчужина: Важинський, Клімаков (Серденюк 60), Поспєлов, Шестаков, Норєнков, Паламар (Терзі 46), Щетинін, Стасюк, Попов (Чернишов 57), Гавриленко (Спас 90+1), Гуменюк

Рух: Ільющенков, Хомченко (Зубар 74), Білий, Козак (Лозовий 62), Грисьо, Копина, Г.Баранець (Макар 88), Заставний, Писко, Б.Баранець, Дуць

Попередження: Стасюк 21, Попов 24, Гуменюк 84, Гавриленко 90+1, Щетинін 90+3 - Б. Баранець 23, Козак 50, Грисьо 90+2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: