"Рух" перед "Металістом"

06 жовтня 12:54
Переглядів: 213
рух

Сьогодні «Рух» на стадіоні «Україна» прийматиме харківський «Металіст 1925». Стартовий свисток одеського арбітра Геннадія Серпутька пролунає о 16:00. Вхід вільний – традиційно для матчів за участю винниківської команди.

До цього поєдинку «рухівці» готувалися упродовж тижня в піднесеному настрої. Після довгоочікуваної перемоги у Кропивницькому на заняттях команди стало більше усмішок та позитивних емоцій. Одне з тренувань жовто-чорні провели на стадіоні «Україна».

Юрій Вірт та його перший асистент Олександр Зотов часто та багато під час тренувань пояснюють футболістам, як потрібно діяти у тій чи іншій ситуації, помітно, що зараз триває адаптаційний процес.

На жаль, у цій грі команді не допоможе найкращий гравець вересня Андрій Ляшенко, який у матчі із «Зіркою» зазнав прикрої травми коліна. За попередніми прогнозами лікарів, потрібне хірургічне втручання, тож цього року Ляшенка на полі ми вже не побачимо. Також у лазареті команди перебувають Макар, Писко та Грисьо. Всі інші футболісти готуються сьогодні дати бій харківському «Металісту 1925».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: