"Рух": Підсумки. Тренери

18 червня 08:19
Переглядів: 297
мостовий

Упродовж поєдинків дебютного для винниківського «Руху» сезону в Першій лізі команду очолювали 3 головні тренери – Руслан Мостовий, Володимир Мазяр та Андрій Кікоть.

Найпродуктивнішим виявився період, коли біля керма «Руху» перебував віднедавна 34-річний Андрій Кікоть. Розпочавши ще восени з перемоги над краматорським «Авангардом» (2:0), він разом із підопічними продовжив у такому ж дусі на початку цього року – виграші в одеської «Жемчужини» (1:0 на виїзді) та в київського «Арсенала» (1:0 на львівському стадіону «Україна»). Загалом – за керівництва молодого фахівця «рухівці» у 13-ти матчах перемогли 8 разів (один технічний результат через неявку харківського «Геліоса»), двічі зіграли внічию та тричі програли (у деяких матчах не в останню чергу через грубі суддівські помилки, які вплинули на підсумки ігор). Коефіцієнт ефективності склав трохи більше 69-ти відсотків. Словом, Андрій Кікоть переконав керівництво клубу, що у нього є чималі перспективи для професійного зростання, тож рішення довірити йому команду виявилося правильним.

Першоліговий шлях винниківський колектив розпочав із Русланом Мостовим біля керма. Ще раніше разом із ним «рухівці» пройшли повноцінні тренувальні збори під час зимового міжсезоння, завоювали путівку до Першої ліги, посівши у Другій лізі 2-ге місце. Оптимістично розпочали й сезон-2017/2018. Після прогнозованої перемоги у Кубку України над «Чайкою» (2:0) здолали в 1-му турі й міцний та амбітний «Колос» (1:0). А далі стався спад. 5 поразок поспіль призвели до шокової терапії від президента «Руху» Григорія Козловського – і на винниківському обрії з’явився головний тренер Володимир Мазяр.

Наставник, який раніше підвищував у класі «Сталь» і «Верес», стартував із двох нічиїх – зокрема, обнадійливим став виїзний результат із лідером Першої ліги київським «Арсеналом» (0:0). Далі справи пішли з перемінним успіхом – прикрі поразки чергувалися з хорошими перемогами. Однак у листопаді футбольний клуб «Рух» та Володимир Мазяр припинили співпрацю за взаємною згодою сторін. Відтоді винниківську команду очолює Андрій Кікоть.

Усі матчі 3-ох наставників «Руху» у сезоні-2017/2018 в Першій лізі

                                                      І          В         Н         П         М            О         КЕ

Руслан МОСТОВИЙ             7          2          0          5          7:12       6         29%

Володимир МАЗЯР             16         5          7          4          17:12     22        53%

Андрій КІКОТЬ                     13         8          2          3          15:9       26        69%

РАЗОМ                                  36       15         9          12        39:33      54

Примітка 1: враховано офіційні матчі чемпіонату і Кубка України

Примітка 2. КЕ - коефіцієнт ефективності

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: