"Рух" поступається "Колосу"

01 вересня 20:48
Переглядів: 450
рух

У Винниках відбувся поєдинок несподіваного аутсайдера проти очікуваного фаворита. З перших же хвилин стало зрозуміло, хто є хто, хоча підопічні Кікотя і намагалися створити небезпеку біля чужих воріт. Але до володінь Яшкова їх атаки доходили рідко. Суперник же поступово захопив ініціативу і почав пробивати з будь-яких зручних позицій.

Найбільш активним у грі "Колоса" був лівий фланг, де комбінували Мілько і Соломка. Дивно, але саме Юрія поміняв Руслан Костишин в перерві. Бути може, мало місце пошкодження у півзахисника гостей. Втім, наставник ковалівської команди дуже швидко зробив ще три зміни в складі, намагаючись дотиснути суперника. М'яч у більшості епізодів губився в центрі поля, але гравці, що вийшли на заміну, додали активності. Саме один з них, Олександр Бондаренко, відкрив рахунок, скориставшись м'яким навісом Євгена Морозка із правого флангу.

Мало цікавих подій сталося у час, що залишився, суперники намагалися досягти результату, але у "Руху" не вистачало винахідливості, а "Колос" повністю влаштовувало те, що відбувається на футбольному полі. На останній хвилині син головного тренера втік з партнером в контратаку і подвоїв перевагу гостей. Це був перший гол Дениса Костишина в сезоні.

Рух — Колос 0:2 (0:0)

Голи: Бондаренко (71); Д.Костишин (90)

Рух: Ільющенков, Бусько, Дуць, Никитюк (Лобай 83), Писко, Копина (Чепелюк 73), Баранець Б. (Брікнер, 69), Баранець Г. (Ременюк 65), Грисьо (Загорулько 80), Русин, Козак.

Колос: Яшков, Сахневич, Максименко, Гавриш, Чорноморець, Мілько, Задоя (Поздєєв, 61), Кізілатеш (Рябов 67), Морозко (Костишин Д. 81), Соломка (Антюхов, 46), Нехтій (Бондаренко, 64),

Попередження: Грисьо (43); Писко (78)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: