"Рух" (Винники, Львіська обл.) – "Балкани" (Зоря, Одеська обл.) 1:0. Післяматчеві коментарі

19 вересня 13:10
Переглядів: 284
Григорій Козловський

"Рух" (Винники, Львіська обл.) – "Балкани" (Зоря, Одеська обл.) 1-0. Післяматчеві коментарі

Григорій Козловський, президент ФК «Рух»

- Так сталося, що Львів став футбольною столицею України. Приємно, коли приїжджають люди і бачать як у нас усе відбувається. Щодо самого матчу, то мені дуже сподобалася команда «Балкани». Вона збалансована та дисциплінована. Знав, що буде важка гра, проте не настільки. В таких іграх буває, що все вирішує один епізод. Так і сталося у цій грі. Вважаю, була тренерська гра, де не програв ніхто. Не дивлячись на те, що у нас була перевага за створеними моментами, нічия була б закономірним результатом. Перша гра на цьому міні-турнірі є важкою морально, а друга і третя – важкою фізично. Минулого року ми були сильнішими за команду ОДЕК з Оржева, однак у серії пенальті їм віддали головний трофей. До фіналу ми їх неодноразово обігрували, проте фінал є фінал. Він завжди може бути непередбачуваним. Наразі усі думки про другий і третій матч нашого міні-турніру. 

- Неозброєним оком було помітно, що сьогодні грали дві професійні, а не аматорські команди.

- Мене неодноразово запитують: що роблять Винники у чемпіонаті області? Я хочу задати зустрічне запитання президенту команди «Балкани»: що вони роблять у чемпіонаті Одеської області? Як показує цей турнір, ми не одинокі. Таких команд є ще п’ять, які самі не знають що роблять у чемпіонатах своїх областей. Федерація футболу повинна достукатися до цієї проблеми. Ці люди або не хочуть бачити цю проблему, або її не бачать. Друга ліга не може існувати у такому форматі як є зараз. Маю на увазі, економічну та політичну ситуацію в країні. Є кілька варіантів як можна було б цю проблему вирішити. Це відкрите запитання до президента ФФУ Анатолія Конькова.

Валентин Полтавець, тренер ФК «Балкани»

- Ми вперше беремо участь у фінальній частині аматорського чемпіонату України. Щодо самого матчу, то скажу наступне: «Рух», на мою думку, є претендентом на звання чемпіона України серед аматорів. Недаремно вони в себе вдома приймають вирішальні матчі. Це, мабуть, буде традицією, що команда, яка у себе прийняла фінальні матчі, виграє турнір. Після пропущеного гола почали грати у той футбол, який ми вміємо. Створили кілька моментів, але жаль, що не забили. Сьогодні ми програли і трагедії з поразки робити не будемо. Попереду ще мінімум два матчі. Вважаю, що ми сьогодні виглядали достойно і гра нашої команди мені сподобалася.

- Чи можна сказати, що грали дві професійні команди?

- Скажу так: сьогодні грали дві аматорські команди, у складах яких було багато професіоналів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: