Руслан Ротань: "Перший гол за великим рахунком "привіз" я"

05 травня 00:10
Переглядів: 2235
ротань

Капітан «Дніпра» Руслан Ротань прокоментував поразку від львівських «Карпат» в 28-му турі чемпіонату України.

- Руслан, якщо коротко, що ж сталося?

- Важко зараз говорити. Гарного точно нічого сказати не можна. Пропускали контратаки... Явно не наш день був. М'яч начебто йде у ворота, але туди в результаті не залітає... Бувають такі дні.

- З останніх ігор складається враження, що команда зараз «стояча», припустимо, тому в оборону ніхто не біжить. І чим далі, тим вона гірше грає. Чи може це бути витратами передсезонної підготовки, коли вихід на пік форми планувався до ігор з «Тоттенхемом»?

- Що можу сказати? Вам зверху завжди видніше. Лайте нас. Не так давно хвалили, а тепер лайте.

- Особисто у тебе немає відчуття, що здав фізично?

- Вам все прекрасно видно. Перший гол за великим рахунком я «привіз». Лайте мене, а команду не треба чіпати. Команда віддавалася настільки, наскільки це було потрібно. Ніхто не був байдужим і подякувати потрібно кожного. Бувають такі ігри, коли м'яч просто не йде у ворота. При «стоячому», як ви сказали, футболі ми все-таки мали моменти.

- Ходять чутки, що деякі гравці, переважно іноземці, незадоволені деякими моментами і тому не віддаються повністю на полі. Чи мають ці розмови під собою якийсь грунт?

- Адресуйте такі питання людям, які в клубі знаходяться вище нас. З нашого боку нічого такого немає. Це все домисли. Ми всі розуміємо, що у нас хороший шанс зайняти високе місце і боремося за це, - сказав Ротань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: