Руслана Война стала чемпіонкою України у триборстві

15 березня 19:12
Переглядів: 156
сучасне пятиборство

З 10 по 13 березня у Харкові відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства в приміщенні серед юнаків. Вихованці спартаківської ДЮСШ «Фаворит» на цих змаганнях продемонстрували чудові бійцівські якості і довели, що є гідними спадкоємцями чудових переможних традицій львівської школи п’ятиборства.

Чемпіонкою України у триборстві в особистому заліку стала Руслана Война. Срібним призером у цьому виді програми став Валентин Ільків, а Ольга Клуннікова та Андрій Зубач завершили свої виступи на четвертих підсумкових позиціях. Ще один наш представник – Владислав Ковальчук, замкнув п’ятірку найкращих. Наша команда у складі Ольги Клуннікової, Руслани Войни, Валентина Ільківа та Андрія Зубача не залишила жодних шансів своїм суперникам і стала чемпіоном України.

У змаганнях з двоборства найкращий результат показала Юлія Федун, яка стала срібним призером чемпіонату у складі команди і бронзовим – в особистому заліку. Микола Санніков та Павло Лозинський стали п’ятими у командному заліку. В особистих змаганнях Микола показав шостий результат, а Павло – вісімнадцятий.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: