Садовий вмовить Яценюка провести Євробаскет-2015

14 травня 23:34
Переглядів: 658
садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий на сьогоднішній зустрічі з Арсенієм Яценюком спробує переконати прем'єра у необхідності проведення чемпіонату Євробаскет-2015 в Україні.

«Думаю, що Євробаскет може бути зірваний. Спортивні арени повинні будуватися за кошти інвесторів, але попередньо держава гарантувала великий відсоток процентів по кредитам, які держава буде компенсовувати. Сьогодні ця умова не підтверджується урядом. Я буду сьогодні переконувати прем'єр-міністра під час зустрічі, щоб все ж таки ці гарантії дати», - сказав Садовий на брифінгу, передає кореспондент «Слова і Діла».

Львівський голова зауважив, що лишилося всього декілька днів до прийняття рішення стосовно проведення цих змагань в Україні. Садовий вважає, що відмовлятися від Євробаскету буде неправильно, адже Україна може втратити можливість отримати великі кошти, арени, робочі місця.

«Кошти, які держава витратить на компенсацію процентів, це є «мале пиво», порівнюючи з тими доходами, які ми можемо отримати… від Євробаскету», - сказав він.

Крім того, Садовий вважає, що вдале проведення турніру принесе Україні хороший імідж та «покаже іншу картинку» (не стрілянину - Ред.) на міжнародній арені. Нагадаємо, 28 лютого 2013 року Садовий пообіцяв, що арена до Євробаскету у Льові розташовуватиметься на вулиці Ряшівській.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: