Сам собі режисер. Президент "Руху" сам вершить закон

16 вересня 10:15
Переглядів: 405
козловський

На рівні Першої української ліги протягом поточного тижня одними з головних новин стали дві тренерські рокіровки. Відбулися вони у "Металісті 1925", де не без шуму, але все ж просто змінили наставника, і в "Русі", де, схоже, президент клубу замість Андрія Кікотя призначив на вакантний пост себе.

Принаймні про це можна судити з матчу проти "Авангарду", який відбувся сьогодні. Функціонер, що братався по ходу міжнародної паузи з гравцями національної збірної України у своєму готелі, керував діями винниківських футболістів з технічної зони активніше, ніж формальний "в.о." Віталій Романюк.

Варто відзначити, що на Козловського рік тому накладено дворічний бан на відвідування футбольних матчів (він вимагав суперника спеціально пропустити гол). Проте цей факт його не зупиняє. Навіть більше: по ходу поєдинку з "Авангардом" президент був вилучений з меж технічної зони на трибуни, де і провів залишок гри. Тобто формально, протокол арбітр повинен буде внести рішення про вилучення офіційної особи, якої у кромки поля взагалі не повинно бути.

По дикій випадковості, відразу по закінченні матчу запис поєдинку "Рух" - "Авангард" зник із відеосервісу Youtube, хоча всі інші трансляції "Наживо продакшн" залишилися на каналі компанії.

Дебют на посаді головного тренера для Козловського можна вважати вдалим: його "Рух" розписав результативну нічию 3:3, відіграючись із 0:1 і 1:3.

Раніше функціонеру вже вдавалося непогано вангувати над майбутнім українського футболу. Так, у квітні цього року Григорій після прикрої поразки "Сумам" передбачив "довічну дискваліфікацію" арбітра того матчу Олександра Павлюка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: