Санкарі Львівського училища фізичної культури продовжують здобувати рейтингові очки

10 грудня 20:30
Переглядів: 176
Михайло Савицький
Вихованці відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури продовжують здобувати рейтингові очки для участі у ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллегаммері.

На ІІІ етапі молодіжного Кубка світу, який 5-6 грудня 2015р. відбувся у містечку Кьонігзее (Німеччина), цьогорічний випускник училища Михайло Савицький (на фото) посів 18 місце у з’їздах на одномісних санях у категорії юнаків. Ірина Левкович (І курс) показала 22ий результат серед дівчат. Наталія Драбінська на 25 місці, а Олена Смага(обидві 10 клас) тридцять друга.

У перегонах на двомісних санях український дует у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича посів 10 місце. Двійка Назар Децик (10 кл.) та Дмитро Семенов (9 кл.) на 13 фінішній позиції.

В змаганнях юніорів у шестірку кращих на двомісних санях увійшли другокурсники училища Роман Радченков та Орест Собота. Однокурсниця хлопців Дарія Гула показала 11ий результат в заїздах дівчат.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: