Санкарі розпочали олімпійську підготовку

12 жовтня 22:23
Переглядів: 235
санний спорт
24 вересня 2013р. національна збірна України з санного спорту виїхала у м.Ліллехаммер (Норвегія), де на олімпійській трасі провела свій перший тренувальний збір на льоду.

У Ліллехаммері санкарі пробули до 7 жовтня, після чого перебрались до Німеччини, де на трасах Вінтенберга, Кьонігзее та австрійського Іглсу продовжать підготовку до олімпійського сезону.
 
16 листопада у тому ж Ліллехаммері І етапом Кубка світу стартує новий змагальний сезон. До нового року відбудеться 5 етапів світового Кубка, під час яких і будуть розіграні ліцензії на ХХІІ зимові Олімпійські ігри у Сочі.
 
На олімпійську підготовку головний тренер збірної львів’янинТарас Гарцула залучив 12 осіб. Серед них вихованці Львівського училища фізичної культури Марина Галайджян (вип. 2009р.), Роман Захарків, Олена Стецків (вип. 2011р.), Анастасія Полуситок(вип. 2012р.), Олена Шхумова (вип. 2013р.) та студент ІІ курсуАнатолій Легедза .
 
Окрім названих спортсменів у збірній також львів’яни Андрій Кісь, Антон Дукач, Іван Винницький, кременчани Андрій Мандзій іОлександр Оболончик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: