Сегодня.ua вибачилось перед ФК «Карпати» та вболівальниками

07 липня 18:27
Переглядів: 360
Лозанна

Інтернет-видання принесло вибачення ФК «Карпати» та уболівальникам команди за розповсюдження недостовірної інформації.

Нагадаємо, що 5 липня, львівський клуб від імені генерального директора Дедишина І.М. звернувся до видання з вимогою у визначеному законом порядку спростувати повідомлення про те, що ФК «Карпати», буцімто, не оплатив визначену CAS частину судових витрат у справі «Карпати», «Металіст» vs. ФФУ», що розглядається у Спортивному арбітражному суді Лозанни.

В якості доказу ФК «Карпати» оприлюднив скан-копію відповідного SWIFT-повідомлення, що засвідчує факт оплати судових витрат, котра була здійснена клубом 14.06.2013р.

Як наслідок, редакція інтернет-видання Сегодня.ua СПРОСТУВАЛА оприлюднену нею недостовірну інформацію.

Тим часом ФК «Карпати» отримав листа від CAS з повідомленням про те, хто ж з фігурантів справи насправді не оплатив визначену частину судових витрат. Стороною, що не здійснила відповідний внесок, є ніхто інший як відповідач – Федерація Футболу України, чий бюджет, вочевидь, не дозволяє даній організації піти на такі збитки. Таким чином, Лозанський суд запропонував позивачам у справі внести кошти за ФФУ. ФК «Карпати» допоможе Федерації і здійснить оплату вже наступного понеділка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: