Семінар у Львові: лекція Безмилова, практика Шаламова, заява Зубрицького

20 березня 20:10
Переглядів: 238
зубрицький
У Львівській політехніці не припиняє вирувати спортивно-фізкультурне життя. Так,  днями тут відбувся представницький семінар для молодих тренерів та арбітрів з баскетболу.
 
Захід  організували і провели Федерація баскетболу України, Львівська міська федерація баскетболу та Національний університет «Львівська Політехніка».
 
На семінарі виступив відомий український тренер і опікувач підліткової  збірної України U14 Дмитро Шаламов (Одеса), котрий  продемонстрував усім  охочим  своє бачення  баскетбольної підготовки юнаків.  Відтак,  баскетбольні фахівці ознайомились з процесом тренувань від першого приходу дітей на заняття до опанування основних елементів та подальшого професійного зростання. А для наочного прикладу баскетболісти БК «Львівська політехніка» разом зі своїм очільником Ярославом Зубрицьким виконали конкретні практичні завдання. 
 
Згодом відбулись два теоретичних заняття: голова комісії з професійної підготовки тренерів ФБУ Микола Безмилов  розповів про теоретичні основи фундаментальної підготовки баскетболіста, а арбітр Ігор Труш (Рівне) допоміг присутнім краще зрозуміти деякі  трактування правил гри завдяки власному досвіду. 
 
На семінарі прозвучала також достатньо резонансна заява Ярослава Зубрицького про подання командою заявки на участь у Вищій професійній баскетбольній лізі України на наступний сезон.
 
Ярослав Зубрицький, головний тренер БК "Львівська Політехніка": - порівняно з першою  вища ліга сильніша, — зауважив тренер. — Для   моїх хлопців це буде набагато кращий досвід. Що стосується грошей, то, думає, це питання буде вирішено.  До керівництва навчального закладу ми претензій не маємо. Адже за рахунок університетських коштів ми маємо змогу  потрапляти на виїзні матчі  й приймати домашні тури. Але були обіцянки про допомогу з боку обласної та міської влад. Запевняли, що допоможуть, і ми сподіваємося на появу спонсорів. Тому ми й вирішили подаватись до вищої ліги. 
 
На сьогодні Львівська Політехніка посідає передостаннє, шосте, місце у другій групі на першому етапі Чемпіонату України у Вищій лізі.
 
За матеріалами прес-служби Національного університету “Львівська політехніка”
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: