Сергій ДРЕБОТ: «Виступити краще завадила втома»

18 лютого 18:24
Переглядів: 184
Default Image

Нещодавно у Парижі відбувся перший у цьому сезоні турнір з дзюдо серії Великого Шолому. На жаль, львівському дзюдоїсту, аспіранту Львівського державного університету фізичної культури Сергію Дреботу у вазі до 66 кг не вдалося піднятися на п’єдестал пошани. Про причини такого виступу, а також про навчально-тренувальні збори у Карпатах, на які невдовзі вирушає дзюдоїст, він розповів «СПОРТИВЦІ».

-Своїм виступом у Парижі не задоволений, -- розпочинає розмову Сергій Дребот. Це пояснюється тим, що я був втомленим, бо у році у нас було вже два старти, а також два навчально-тренувальні збори. Саме ці поїздки-роз’їзди на змагання в Казахстан, на тренувальні збори у Бельгію і зіграли зі мною злий жарт на турнірі з дзюдо серії Великого Шолома, який відбувся у столиці Франції. Втома накопичилася шалена. Мабуть, варто трішки відпочити. У Парижі я посів 9-12 місця.   

-У Парижі з українців медаль завоював лише Роман Гонтюк…

-Справді, це так. Він перед цим добре відпочив і виглядав свіжим у Парижі. Для Романа Гонтюка цей турнір був одним із найважливіших. Адже саме на цих змаганнях для Гонтюка багато що вирішувалося у плані того, хто поїде на чемпіонат Європи від України у його ваговій категорії. Адже у вазі до 90 кг, в якій виступає Гонтюк шалена конкуренція. У цій ваговій категорії окрім Романа є ще Валентин Греков і Вадим Синявський. До слова, на чемпіонат Європи з кожної вагової категорії їде лише двоє представників. Тому у Парижі саме й вирішувалося, які двоє дзюдоїстів поїде у цій вазі на ЧЄ від України. Роман нагодою своєю скористався, завоював у Парижі друге місце. А це на такому престижному турнірі дуже хороший результат, як для нього. Окрім цього Гонтюк покращив ще й свої позиції в олімпійському рейтингу.

-А ти перед собою ціль на чемпіонат Європи вже поставив?

-Чемпіонат Європи відбудеться наприкінці квітня в російському Челябінську, тому час на підготовку до цих стартів ще є. Цілі незмінні – це здобуття медалі.

-Ти згадав про напружений графік. Після паризького турніру відпочиватимеш чи поїдеш на тренувальні збори?

-Із 5-го березня розпочинається тритижневий тренувальний збір у Карпатах на базі "Заросляк". Тренери будуть дивитися на стан здоров’я спортсменів та визначати хто буде їхати на змагання, а хто відпочиватиме удома. На зборах у Карпатах основний акцент буде спрямований на фізичну підготовку, на кроси. Однак, попри це там є дуже гарний спортивний зал, в якому будемо відпрацьовувати прийоми та вдосконалювати техніку.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: