Сергій ГУПАЛЕНКО: "Біро Жаде і Ділву не гратимуть до кінця сезону, а тепер до них додався Роман Кордоба, котрий також випав до кінця ігрового року"

12 січня 17:44
Переглядів: 190
Default Image

"Ураган" (івано-франківськ) - "Кардинал-Рівне" - 2:1. Післямова. Сергій ГУПАЛЕНКО (головний тренер "Урагану"):

- Ми грали з повною самовіддачею, у хлопців "горіли" очі і це було видно неозброєним оком. Вважаю, що треба використовувати всі моменти, які в нас є. Оскільки події могли розгорнутися так, що ми могли пропустити наприкінці і мали шанси зіграти внічию. Хочу подякувати хлопцям, бо вони справді виклалися на стільки, на скільки це було можливо.

- Буквально днями до лав івано-франківців приєдналися колишні, а нині вже діючі гравці "Урагану" - Максим Павлюк та Роман Ярий. Тобто проблема зі складом залишається відкритою?
- Проблеми в нас почалися після першого етапу виступу в Кубку УЄФА. До того ми йшли нормально – на першому місці, на початку сезону виграли Суперкубок. А от травматизм розпочався з жовтня, тому, відповідно, з того моменту ми просто не можемо грати у повному складі. Ви бачите, що ми повернули Максима Павлюка та Романа Ярого. Вважаю, що на даний момент вони виглядають непогано. Треба врахувати той факт, що півроку вони професійно не тренувалися і не грали у вищоліговій команді. Звичайно, їм тяжко фізично. Ігрової практики не було, тому ми бачимо, що Максим ще не готовий повністю, а Роман?... Ярий завжди готовий до бою. Сьогодні ми здобули перемогу і добре, що вони не випали зі складу. Цим я дуже задоволений. На жаль, питання травматизму в нас залишається відкритими. Щодо Біро Жаде і Ділву вже давно відомо - вони не гратимуть до кінця сезону, то тепер до них додався Роман Кордоба, котрий також випав до кінця ігрового року. Роман Кіндратів приєднається тільки десь в березні. Потрібно кимось підсилювати склад, але, якщо чесно, нема кого брати. Маю надію, що до наступного матчу з "Локомотивом" відновляться Андрій Сімка та Петро Шотурма.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: