Сергій ГУПАЛЕНКО: "Для мене перше коло - це великий досвід"

29 листопада 20:50
Переглядів: 546
Default Image

Після матчу з донецьким "Шахтарем" головний тренер "Урагану" Сергій Гупаленко поділився враженнями від останнього поєдинку і підвів короткі підсумки виступу своїх підопічних у першому колі національного чемпіонату...

- Сьогодні була абсолютно рівна гра. Моменти були як у нас, так і в "Шахтаря". Мені дуже сподобався суперник, команда виходить на хороший рівень. Влітку говорили, що "Шахтаря" вже немає, але донецька команда показала, що це неправда. Сьогодні нам трохи більше пощастило. Майстерність наших футболістів і бразильців зіграло вирішальну роль. Ми забили два м'ячі, а у "Шахтаря" забити не вийшло.

- У вас, напевно, були певні проблеми з легіонерами, яким потрібна адаптація не тільки до "Урагану", а й до самого чемпіонату України. Зараз іноземці вже почали відпрацьовувати свій "хліб"?
- Потихеньку починають, але поки вони не в оптимальній формі. За кожному тренуванні я бачу, що вони додають. Сподіваюся, що ще місяць, і вони вийдуть на свій рівень. Хоча вже зараз у порівнянні з тим, в якій формі вони перебували на момент приїзду, прогрес очевидний.

- Тобто тепер можна впевнено сказати, що бразильці посилили "Ураган"?
- Так. З'явилася конкуренція - це вже добре. У нас в команді, не рахуючи воротарів, 12 гравців. Ми вже говорили з хлопцями, що не повинно бути ніяких образ. У нас дві рівні, скажімо так, "шістки", просто на даний момент ми вважали за потрібне поставити цього гравця, а не іншого. Раніше, можливо, були якісь тертя, але тепер з цим все гаразд.

- Ви завершили перше коло чемпіонату. Чого для вас у ньому було більше? Позитиву чи розчарувань?
- Було і те, й інше. Для мене перше коло - це великий досвід. У команді вперше з'явилися легіонери. Я - молодий тренер, жодного разу з іноземцями не працював. У цих гравців інший менталітет, до них потрібен певний підхід. Це був ще один важкий і корисний етап у моїй кар'єрі.

- Наскільки задоволені грою команди?
- Є нюанси. Якщо не брати в розрахунок перший матч, то почали непогано, багато забивали, але крім цього, є ще фарт. Приїхали іноземці, почався пошук оптимального поєднання гравців. Програли кілька ігор... Зараз йде робота, основна спрямованість якої - пошук оптимального складу до весни. При цьому цілком зрозуміло, що необхідно здобувати очки, добиватися перемог в чемпіонаті і Кубку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: