Сергій ГУПАЛЕНКО: "У нас грає лише 8 чоловік"

22 грудня 16:58
Переглядів: 148
Default Image

"Ураган" (івано-франківськ) - "Єнакієвець" (Єнакієво) - 4:4

Сергій ГУПАЛЕНКО (головний тренер «Урагану»):

- Вважаю, що грали ми непогано. Перед матчем просив хлопців не робити тих помилок, які не можна робити у футзалі, але відбувається знову одне й теж саме. Можливо, я погано пояснюю, а може це залежить від рівня гравців. У кінцівці матчу могло все скластися по-різному – могли забити як ми, так і гравці «Єнакієвця». Тому, коли рахунок був 4:2 – так повинен був і завершитися матч. Але ми пропускаємо два м’ячі, тому відповідно рахунок став нічийним. Після цього почалися «гойдалки», як в один, так і в другий бік. Будемо продовжувати боротьбу, хоча ми все далі й далі від першого місця, але попереду є ще два кола.

Ви бачите, що в нас грає лише 8 чоловік, тому нам зараз так важко. Але знову ж таки погоджуся з думкою Валентина Цвєлих у передматчевому інтерв'ю - треба вірити в себе. Якщо когось немає, то це не означає, що ми не повинні вигравати. Ми маємо 16 чоловік, які повинні заміняти один одного, якщо цього не буде відбуватися, значить в міжсезоння ми будемо щось кардинально вирішувати і змінювати. І якщо ми зараз не тягнемо до першого місця, то принаймні будемо намагатися.

- Буквально за день до матчу повернулися з лав збірної Роман Кордоба та Сержао. Без тренувань з командою їм, мабуть, було складно?
- Звичайно, погано те, що вони не тренувалися з командою перед матчем, а те, що ми награвали без Кордоби і Сержао, не можна було наверстати за один день. В мене була думка випустити п’ятого, але ми не ризикували. Добре, що вони повернулися в хорошій  формі і виглядали не змученими, тому претензій до них в мене немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: