Сергій Гупаленко: "Я працював на благо "Урагану"

01 липня 12:13
Переглядів: 335
гупаленко

Ми поцікавилися в одного з найбільш авторитетних футзальних тренерів України про закінчення його кар'єри в Івано-Франківську і про плани на майбутнє.

- Розкажіть, з якої причини відбулося розставання з Ураганом?

- Після завершення чемпіонату були загальні збори, на яких керівництво клубу оголосило, що ми не виконали поставлені на сезон завдання, не виграли чемпіонство і Кубок України. Це послужило приводом для того, що були надані статуси вільних агентів гравцям і розпущений тренерський штаб першої команди.
 
Чесно кажучи, для мене таке рішення стало несподіванкою, але ще більше здивували безпідставні звинувачення, які з'явилися через деякий час після цього. Мені по-людськи не приємно, навіть не стільки за себе, скільки за хлопців, які старалися і викладалися. Ми чесно боролися, ні в чому не поступалися Локомотиву, це зайвий раз доводить дві серії пенальті у трьох іграх. Прикро, і те, що я стільки років наполегливої праці віддав Урагану, виграв чемпіонство, Суперкубок, кілька останніх років постійно були в призах. Я працював на благо клубу і, напевно, щось для нього та зробив.
 
- Які плани на найближче майбутнє?

- Зараз складно про це говорити, оскільки абсолютно несподівано і дуже пізно про своє рішення повідомило керівництво Урагану. Зараз поки перебуваю в пошуках нової роботи, раніше були пропозиції, але я відповідав на них відмовою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: