Сергій КОВАЛЕЦЬ: "Буду ставити тільки максимальні завдання"

04 січня 12:33
Переглядів: 122
Ковалець

У переддень Нового року, 26 грудня, на Виконкомі ФФУ була затверджена кандидатура головного тренера молодіжної збірної України. Ним став Сергій Ковалець, який на цій посаді змінив Павла Яковенка. Першим же випробуванням нинішнього наставника «молодіжки» стане перевірка сил на Кубку Співдружності, на якому наша збірна стартує 19 січня.

Цим змаганням передуватиме тижневий збір команди на базі київського «Динамо» в Кончі-Заспі з 10-го по 17 січня. У його рамках підопічні Сергія Ковальця 15-го числа планують провести контрольний поєдинок з молодіжною командою столичного клубу або ж з «Динамо-2». Поки ще остаточно не відомий список футболістів, які будуть викликані на цей збір, а також імена тих, хто буде допомагати Сергію Ковальцю в роботі з колективом. Всі прізвища назвуть
 9 січня.

Кореспондент газети «Команда» поставив кілька запитань новому наставнику «молодіжки».

- Сергій Іванович, що для вас значить майбутній збір під Києвом?

- Ця робота швидше буде носити ознайомлювальний характер. Тут я хочу дізнатися краще своїх підопічних і вже від цього відштовхуватися у вирішенні питання, кому довірити місце серед тих, хто поїде в Росію.

- Про завдання на Кубку Співдружності питати не рано?

- У якому б складі ми не відправилися в Санкт-Петербург, перед хлопцями буду ставити тільки максимальні завдання. Правда, вирішувати їх потрібно не за всяку ціну, оскільки грати належить на штучних полях, тому дуже важливо, щоб ніхто з футболістів не отримав пошкодження.

- Чим збираєтеся зайнятися після турніру?

- Будемо чекати жеребкування відбірного турніру Євро-2015, яка відбудеться 31 січня. Потім планую відвідати тренувальні табори деяких вітчизняних колективів, щоб поспостерігати за потенційними футболістами молодіжної збірної.

Відзначимо, що склад дружини Сергія Ковальця буде прямо залежати від того, чи відпустять українські клуби на Кубок Співдружності своїх виконавців. Та й самі футболісти, цілком ймовірно, захочуть якнайкраще проявити себе на зимових зборах. Зокрема кращий бомбардир нинішнього скликання «молодіжки» Пилип Будковський, якому ніяк не вдається переконати наставника «Іллічівця» Миколи Павлова у тому, що він сильніший конкурентів за місце на вістрі атаки. Схожа ситуація і у недавніх новачків «Динамо» - Давіиа Іашвілі і Андрія Цурікова. Напевно, після переходу в київський клуб хлопці не захочуть пропустити перші тижні в новому колективі. Хоча всяке може трапитися, авось, патріотизм гравців переважить їхні особисті амбіції.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: