Сергій Ковалець: "Кожен молодий гравець має шанс потрапити в збірну"

19 січня 12:17
Переглядів: 158
ковалець

Головний тренер молодіжної збірної України розповів про майбутній турецький збір

Про збір у Туреччині

«У зв'язку з тим, що цього року ми не беремо участь в Кубку Співдружності, було прийнято рішення провести підготовчий збір у Туреччині. Хотів би сказати окреме спасибі ФФУ, що підтримала ініціативу і допомогла організувати двотижневі збори на берегах Босфору. У минулі роки на турнірі в Санкт-Петербурзі ми проводили по шість матчів, тому і в Туреччині вирішили зіграти не менша кількість поєдинків. Виступимо на міжнародному турнірі Enda Cup, де нашими суперниками стануть команди Узбекистану, Ірану та Албанії. Також плануємо додатково провести ще два-три спаринги. З ким саме зіграємо? Ще точно не відомо, але ми попросили організаторів, щоб рівень опонентів був високим. Ну а одна з переваг збору в Туреччині - ігри на натуральних полях, а не синтетичних, як це було на Кубку Співдружності в Санкт-Петербурзі».

Про футболістів, викликаних в збірну

«Як відомо, деякі наші гравці відправилися на збори в складі своїх клубів. І це дуже добре, тому що вони отримають шанс закріпитися в основній обоймі перших команд. Ті ж Мірошниченко, Мишньов, Гринь - це стабільні гравці основних складів. Юрченко намагається пробитися в «основу» «Байєра», тому ми не стали смикати хлопця. Сильні сторони цих гравців нам добре відомі, і зайвий раз перевіряти їх немає ніякої необхідності. Таким чином у нас з'явилася можливість подивитися на інших футболістів, зрозуміти ближче, що вони з себе представляють. Ми за багатьма гравцями стежимо, але хотілося б подивитися на них власні очі, поспілкуватися. В цілому ж хотілося б, щоб таких селекційних міні-зборів було якомога більше. Приміром, та ж молодіжна збірна Італії збирається 12 разів на рік, ми ж на таку кількість зборів поки вийти не можемо. Кожен молодий гравець має шанс потрапити до складу «молодіжки» і наш тренерський штаб намагається надати футболістам цю можливість. Інша справа, як хлопці себе проявлять».

Про перспективи новоствореної команди

«Ми чудово пам'ятаємо, що говорили про минулу збірну, на початку нашої роботи. Хлопці, яких ми запрошували, практично не мали ігрової практики і лише одиниці проходили в основні склади своїх клубів. Але у наших хлопців є мотивація, величезне бажання, і це багато про що говорить. Та «молодіжка» показала себе з хорошого боку, і нам приємно, що багато футболістів зараз вже грають в основних складах своїх клубів і викликаються в збірну. Ті ж Малиновський, Пучковський, Болбат, Мірошниченко, Мякушко, Ордець і багато інших. Тому, думаю, що і нинішнє покоління молодіжної збірної проявить себе тільки найкращого боку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: