Сергій КОВАЛЕЦЬ: "Ми допускали помилки у простих ситуаціях"

09 вересня 22:45
Переглядів: 126
ковалець

Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець прокоментував в ефірі каналу "Футбол " поразка українців у матчі з Хорватією (0:2 ) у відборі на ЧЄ- 2015 .

- Чому команда сьогодні програла ?

- Звичайно, давши фору в два м'ячі досвідченій команді, якій є збірна Хорватії, психологічно було складно відразу відігратися. У простих ситуаціях ми допускали помилки. Але, я все одно подякував гравцям, другий тайм ми вирівняли, і могли забити м'ячі, щоб з'явилася інтрига. Це теж досвід, гравці прагнули грати від душі, але не все у нас виходило.

- Хороша гра Ребича і Ковачіча стала для вас несподіванкою?

- Це гравці грають на рівні Прем'єр-ліги, психологічна стійкість у них на високому рівні. На жаль, у нас були кадрові проблеми - Будківський, Ордець, який не тренувався, і це відчувалося, тонусу не було. Для нас це важливі гравці. Але, гравці старалися і робили все для того, щоб домогтися позитивного результату.

- Що ви сказали футболістам після матчу?

- Вони зараз повертаються в клуби, їм важливо перебудується на роботу в клубах. Ігри збірної і клубні матчі - це зовсім різний рівень. Я їм подякував, вони молоді гравці, у них ще все попереду, в перспективі. Так що все нормально.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: