Сергій Ковалець: "Вірю, що в матчі з Хорватією все буде добре"

23 березня 22:22
Переглядів: 158
ковалець

Український тренер Сергій Ковалець прокоментував майбутній матч збірних Хорватії та України.

- В національній команді панує хороша атмосфера, там професійний тренерський штаб, є впевненість головного тренера, довіра до молодих футболістів. Тому очікую, звичайно, складної, але цікавої гри. Можна зіграти на тому, що балканці - фаворити, я не виключаю недооцінки з боку противника. А у наших хлопців мотивації, впевнений, буде не менше, ніж у хорватів.

Так, команда суперника зіграніша, а у нас триває якоюсь мірою зміна поколінь, перебудова. Правда, в середині поля, незважаючи на наявність у складі картатих таких особистостей, як Модріч, Ракітіч, Ковачіч, ми можемо нав'язати супернику свою гру.

З точки зору стратегії, цілком прийнятним результатом для українців була б і нічия. Якщо не брати до уваги інших конкурентів, то відрив буде становити ті ж два очки, і в останньому турі ми будемо приймати хорватів на своєму полі...

Думаю, так. По динаміці і напруженості, а для тренерів - і в плані психології, ця зустріч стоїть окремо. Буде цікаво подивитися, як вся команда, включаючи наставників, зможе впоратися з таким тиском. Принаймні я вірю, що все буде добре, - сказав Ковалець.

Нагадаємо, що поєдинок відбору на ЧС-2018 Хорватія - Україна відбудеться в п'ятницю 24 березня. Початок матчу о 21.45.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: