Сергій Макаров: "За тернопільську" Ниву "поборемося"

10 травня 10:20
Переглядів: 201
МАКАРОВ

Президент Професійної футбольної ліги Сергій Макаров розповів FootBoom про зняття з турніру одеської "Перлини" і тернопільської "Ниви".

- Сергію Володимировичу, сумні новини, що надійшли з Одеси і Тернополя, застали вас зненацька? Чи не були готові до такого повороту подій?

- Давайте по порядку. Зі стану "Жемчужина" тривожні дзвіночки почали надходити ще взимку, але нам тоді вдалося знайти порозуміння з влалельцем клубу Олександром Деменчука і команда продовжила виступи. Шкода, звичайно, що чемпіонат не дограли, залишалося лише три туру. Я всіляко намагався переконати пана Деменчука не робити таких радикальних кроків, але він пояснив своє рішення тим, що фактично залишився один на один з проблемами, які, на жаль, не мають нічого спільного з фінансами.

Щоб ви розуміли всю серйозність ситуації, "Жемчужина" не просто знімається з чемпіонату першої ліги, але і ліквідується як юридична особа.

Рішення про зняття з турніру другої ліги "Ниви", зізнатися, мене неприємно здивувало. Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння керівників "Ниви", стало упереджене, на їхню думку, суддівство в матчі з "Агробізнес". Розмовляв з президентом тернополян Степаном Рубаєм, попросив не робити емоційних і поспішних рішень, все гарненько обміркувати. Він відповів: мовляв, я Рубай і все життя рубав з плеча.

У будь-якому випадку, за "Ниву" ми ще поборемося. Точка в цій справі не поставлено. А ось коротка історія "Жемчужина", як це не сумно, закінчена. Професійна футбольна ліга зробила все, щоб зберегти одеську команду, але, на жаль, і ми не всесильні ...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: