Сергій Мякушко: "До таких матчів нам не звикати"

11 травня 10:00
Переглядів: 103
мякушко

Перед виїздом до Кропивницького хавбек «зелено-білих» Сергій Мякушко розповів про підготовку команди до одного із найбільш вирішальних поєдинків в чемпіонаті.

«У нас хороший і позитивний настрій, ми готуємося до гри без жодних проблем. Все в команді нормально. Звичайно, кожен гравець розуміє ситуацію, ми всі знаємо розстановку в таблиці. «Зірка» – наш головний конкурент, але до таких матчів нам не звикати. Можна навіть сказати, що вже десь імунітет виробився, оскільки ми вже провели багато таких поєдинків. Безперечно, як і в кожному поєдинку, ми будемо налаштовувати себе на перемогу».  

«Поле в Кропивницькому? Є такий момент... Гадаю, воно більше для боротьби. І до такого ми десь готові, відступати не плануємо. З іншого боку, там, де більше футболу буде, там матимемо перевагу. Тренери акцентують саме на боротьбі з боку нашого суперника, а також на стандартах і довгих передачах за спину. Гравці «Зірки» дуже непогано вриваються у зони. Аналіз їхніх поєдинків ми зробили і приблизно розуміємо, що нас чекає» – підсумував вінгер «левів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: