Сергій Мякушко: "Найважливіше, що залишився весь склад, який грав минулого сезону"

10 липня 09:05
Переглядів: 130
МЯКУШКО

В інтерв’ю для офіційного сайту УПЛ півоборонець «Карпат» Сергій Мякушко поділився враженнями про тренувальні збори, згадав попередній сезон і зазирнув у майбутній.

– Сергію, для початку згадаймо попередній сезон: на Вашу думку, які фактори зумовили весняне переродження львівської команди?
– Влітку склад команди поповнився рядом нових футболістів, і, відповідно, бракувало часу аби краще зрозуміти один одного на полі. Навесні ж ситуація змінилася, команда стала набагато зігранішою, до того, тактично стали грати в дещо інший футбол. У підсумку стали отримувати задоволення від нашої гри.

– Цього року, всупереч традиції, карпатівці проводять літні збори переважно в Україні, лише минулої п’ятниці поїхавши за кордон. Чи вносить це якісь зміни в підготовчий процес?
– Всюди поля однакові й немає різниці, де проводити збори. Зрештою, команда вирушила на тиждень до Польщі, де, крім тренувань, зіграємо й кілька контрольних матчів.

– Нещодавно львів’яни провели четвертий за ліком спаринг – цього разу з «Прикарпаттям». Які корисні висновки можна винести з перемоги 2:0? 
– Гра – це найкраще тренування. У контрольному матчі ми відпрацьовували певні ігрові комбінації й тренерські завдання, які отримали перед поєдинком. Перемога 2:0 – це, звісно, позитивний результат, та я вважаю, що на зборах на підсумковий рахунок таких матчів не потрібно звертати велику увагу і не концентруватися на цьому. Найважливіше – гідно підготуватися, випробувати різні ігрові схеми й тренерські настанови.

– Минулого сезону – принаймні навесні – «Карпати» використовували найоригінальнішу в УПЛ тактичну схему з трьома центрбеками та парою латералів. Як буде в наступному Чемпіонаті?
– Час покаже. Як тренери вирішать – так і гратимемо.

– Вашому клубу вдалося зберегти всю п’ятірку креативних виконавців (Мякушко – Ді Франко – Швед – Карраскаль – Гуцуляк). Чи можна очікувати, що наступного сезону, будучи вже достатньо зіграною, саме ця ланка стане запорукою здобуття високого місця в турнірній таблиці?
– Спасибі за креативного, але у нас багато в команді талановитих гравців, як у захисті, так і в нападі. Наразі найважливіше, що залишився весь склад, який грав минулого сезону. Дуже приємно працювати з такими футболістами.

– Наостанок – відверте запитання, котре потребує відвертої відповіді: коли ми знову побачимо «Карпати» в єврокубках і що для цього потрібно зробити?
– Добре працювати на тренуваннях і отримувати задоволення від ігри. І, звичайно, хочеться бачити більше вболівальників на трибунах, без них буде складно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: