Сергій Мякушко: "У футболі немає дрібниць"

27 квітня 10:40
Переглядів: 140
мякушко

Сергій Мякушко є одним із лідерів бомбардирських перегонів «Карпат». На рахунку карпатівця чотири забиті м’ячі, кожен з яких додавав у скарбничку «левів» важливі турнірні бали. І хоча півзахисник не відзначився голом у переможному матчі з «Олімпіком», проте був одним з найактивніших гравців атакувальної ланки «зелено-білих». У коментарі для Інформаційного центру ФК «Карпати» Сергій детально розібрав матч з «олімпійцями» та розповів наскільки команда розуміє вимоги тренерського штабу.

«Кожна перемога не схожа на іншу, але однаково важлива для команди. Звичайно, після позитивних результатів тільки хороші емоції і така ж атмосфера всередині колективу. Сподіваємось, після наступної гри у роздягальні залишиться така ж аура, адже з кожним матчем ми все більше і більше хочемо перемагати», – каже Мякушко

«Напевно, за рахунку 0:2 з «Олімпіком» нам потрібно було більше грати на атаку. Думати про те, як забити ще більше. Можливо, ми десь зосередились на кінцевому результаті, що теж необхідно. Розберемо цю гру, проаналізуємо помилки в обороні та дізнаємось, чому в Олексія Шевченка було чимало роботи при нечастих атаках суперника. Наш кіпер здорово відпрацював у матчі проти «Олімпіка», за що ми всією командою йому подякували».

«Вважаю, ми додали у всіх аспектах. Перш за все, у роботі над собою, командній взаємодії як на полі, так і поза ним. У футболі немає дрібниць. Всі ці моменти відображаються безпосередньо у нашій грі». 

«Команда повністю розуміє те, що від неї вимагає тренерський штаб. Ми з хлопцями постійно це обговорюємо. Думаю, з кожним матчем ми все більше виконуємо вимоги тренерів. І впевнений, у майбутньому це буде покращуватись», – підсумував півзахисник.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: