Сергій Мякушко: "Завжди чекаємо вболівальників на стадіоні"

04 серпня 09:50
Переглядів: 154
мякушко

Вже стало хорошою традицією напередодні домашніх матчів «Карпат» організовувати неформальні зустрічі з вболівальниками. Цього разу, Сергій Мякушко та Мар’ян Швед провели вечір у клубному фан-шопі, продаючи квитки та особисто запрошуючи прихильників «зелено-білих» на матч проти донецького «Олімпіка». Подібні зустрічі славляться хорошими відгуками серед футболістів, а чи стало це насправді так Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів сам Сергій Мякушко.

«Продавали квитки, іноді доводилось давати решту – нічого складного. Ми з цим впорались (усміхається), – каже карпатівець.

«Приємно, що приходить багато вболівальників, кожен з яких неодмінно бажає удачі в іграх. Досить цікаво проходили конкурси, були оригінальні питання. Одним словом, вийшло дуже весело».

«Зі свого боку, пообіцяли хорошої гри, самовіддачі та такого ж футболу. Ну і звичайно, сподіваємось, що ми досягнемо позитивного результату та порадуємо наших вболівальників. У першу чергу, ми граємо для них. Нам приємні їхні оплески, їхня кількість на стадіоні. Вони є дуже важливими для команди, тому завжди чекаємо та раді їх бачити на «Україні».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: