Сергій Нагорняк: "Карраскаль і Швед - це обличчя атаки нинішніх "Карпат"

25 квітня 09:55
Переглядів: 181
Нагорняк

Один з провідних футбольних експертів країни Сергій Нагорняк вважає, що успішна гра «Карпат» в останніх матчах сильно залежить від індивідуальних дій Хорхе Карраскаля та Мар’яна Шведа. Екс-гравець «Дніпра» та «Шахтаря» акцентує увагу на фізичній готовності команди і зізнається, що не здивований переможною серією «левів». 

«Карпати» – молодці, адже виграли черговий матч. Зараз ми бачимо зовсім іншу команду. Вони непогано виглядають у нижній шістці. Особливо відзначу Карраскаля і Шведа. Це обличчя атаки нинішніх «Карпат». Я не скажу, що це несподіванка для мене. Ви ж пам’ятаєте, як готувалася команда влітку. А зараз футболісти пройшли збори, Бойчишин змінив тренувальний процес. Виконавці то доволі непогані є в його розпорядженні. Як на мене, вони почали відчувати себе краще у фізичному плані. Якщо у тебе є добре закладений фундамент, то ти демонструєш зовсім інші гру. І голова світліша, і ноги несуть», – вважає екс-гравець збірної України.

«Карраскаль? Зараз ми робимо висновки в контексті його гри у нижній шістці. Він демонструє хорошу гру. Проте було б цікаво поглянути на колумбійця на фоні команд з верхньої частини турнірної таблиці. У нього є нестандартні дії. Можливо, з однієї сторони це на краще, що львів’яни зараз у нижній шістці. Вони відчули ритм гри, здобули впевненість. На цьому рівні «зелено-білі» непогано виглядають. Як вони протистояли б суперникам з верхньої шістки, ми можемо тільки здогадуватися. Однак я абсолютно не здивуюся, якщо «Карпати» фінішують сьомими», – каже Нагорняк.  

«Мені важко виокремити ще когось, крім Шведа і Карраскаля, бо у львів’ян зараз сильна команда, багато працьовитих гравців. Проте Мар’ян та Хорхе виділяються якраз нешаблонними діями. Ви ж бачите, що команда забиває багато завдяки індивідуальним зусиллям цих хлопців. Перший гол «Олімпіку» хто намалював? Швед і Карраскаль. Коли забивали другий гол, то індивідуальну майстерність знову демонстрував колумбієць», – сказав експерт

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: