Сергій Подавець: "Надзвичайна сила духу"

09 жовтня 12:28
Переглядів: 177
Легка атлетика

Сергій Подавець: "Надзвичайна сила духу"

 На вихідних на легкоатлетичній трасі неподалік Бродів відбулася 16-та традиційна відкрита першість львівської області з легкоатлетичного кросу пам’яті Сергія Винятинського.

На змагання прибуло 8 команд, а це близько 200 юних спортсменів з Львівської, Хмельницької, івано-франківської та Рівненської областей. Змагання проводились на бігових дистанціях від 500 до 2000 метрів. Вік учасників від 10 до 17 років і естафети проводились у чотирьох вікових групах. Особливостями цьогорічних змагань стало те, що було встановлено 2 вищих досягнення – найкращі результати за попередні 15 років, упродовж яких проводились змагання.

«Всі юні легкоатлети продемонстрували надзвичайну силу духа, бо навіть холодна дощова погода не вплинула на його хід», – сказав організатор кросу, директор Бродівської ДЮСШ Сергій Подавець.

Загалом було розіграно 8 комплектів нагород. Були встановлені і спеціальні призи наймолодшому учаснику змагань, двоє учасників отримали нагороди за силу духа, а тренер Костопільського обласного ліцею спортивного профілю Олексій Дітлашок отримав звання найкращого тренера змагань – розповів кореспонденту керівник змагань. Цьогоріч фінансову підтримку на проведення змагань надав один з кандидатів у депутати до Верховної Ради України – сказав організатор.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: