Сергій Полянчук перейшов з теребовлянської "Ниви" до команди "Медобори"

08 травня 22:31
Переглядів: 236
Полянчук

Один з найдосвідченіших захисників у сучасному аматорському футболі Тернопільської області, 30-річний Сергій Полянчук, який має у своєму послужному списку майже півтори сотні поєдинків серед професіоналів, перейшов з теребовлянської "Ниви" до команди "Медобори", яка представляє село Зелене у чемпіонаті Гусятинського району, повідомляє сайт Федерації футболу Тернопільської області.

Сергій Полянчук хоча і є вихованцем хмельницького футболу, ім’я собі заробив на Тернопільщині. Після 9-го класу два роки навчався в педліцеї, далі вступив до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Паралельно навчанню вдосконалював футбольні навики, виступаючи за студентську команду. А далі у нього був тривалий футбольний період у ФК "Тернопіль". За цей клуб він виступав у першій і другій лігах чемпіонату України (з 2012 по 2017 рр.), провівши за муніципалів 147 матчів та відзначившись 15 забитими голами.

У липні 2017 року Сергій Полянчук перебрався до теребовлянської "Ниви". За команду з Теребовлі він зіграв 14 поєдинків і забив два голи в аматорському чемпіонаті України та дев’ять матчів, в яких забив три голи, в першій лізі чемпіонату Тернопільської області.

Нова команда Полянчука чемпіонат Гусятинського району розпочала посередньо, у першому турі перемогла "Сокіл" (Жабинці) – 4:0, а в другому на виїзді поступилася чемпіону – "Колосу-Бровар" (Сидорів) – 1:0. Після двох турів "Медобори" займають четверте місце з 10 команд.

До слова, за "Медобори" виступають добрі знайомі Полянчуку за виступами у ФК "Тернопіль" – Андрій Кондзьолка, Ростислав Ціх та Степан Клекот. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: