Сергій Пшеничних: ""Карпати" - один з найбільш принципових наших суперників"

27 жовтня 23:52
Переглядів: 301
Пшеничних

Захисник "Металіста" Сергій Пшеничних прокоментував перемогу над "Карпатами" (2:1 ) в матчі 14- го туру УПЛ.

- Вважаю, що перший тайм залишився за нашою командою: Харків володів м'ячем, контролював гру, створив велику кількість гольових моментів. В принципі, гра йшла за нашим сценарієм. А ось після перерви з грою почалися проблеми. Напевно, позначився оманливий рахунок, дала про себе знати перевага в два м'ячі. Команда скинула швидкість, поступилася в русі, віддала ініціативу і тим самим дозволила супернику створювати моменти.

Львів'яни зуміли відіграти один м'яч, а за рахунок стандартів сподівалися і зовсім вирівняти рахунок. Мобілізувати сили і знову взяти гру під свій контроль вдалося лише після гола Бартуловіча - розуміли, що з такою грою можна втратити очки. Цього дуже не хотілося в світлі ситуації з Мироном Маркевичем. Адже ми планували порадувати тренера перемогою і, таким способом, допомогти йому якнайшвидше відновитися.

- Ви номінально є лівим захисником. Важко було грати в центрі?

- Особливих проблем не виникало, адже мене неодноразово переводили з флангу в центр. Не бачу в цьому для себе ніякої незручності. Тим більше з Папа Гуйє ми граємо вже досить довго, є взаєморозуміння, а сам матч проводили при рідних вболівальниках. Відчувалася їх підтримка, наша впевненість. Головне для - мене грати і допомагати своїй команді. На якій позиції, з якими завданнями - не так важливо.

- "Металіст", як правило, сам додавав після перерви. А в цьому матчі...

- Так, рахунок першого тайму позначився на нашій грі. Хоча в перерві тренерський штаб просив нас продовжити гру в тому ж дусі і не дивитися на табло. Але, як Ви бачите, зіграти другий тайм на тому ж рівні, що і першу половину зустрічі, у нас не вийшло. Зараз потрібно зробити правильні висновки. Щоб подібні помилки не трапилися в наступних матчах. Тим більше нас чекає важкий виїзд у Львів - належить зіграти кубкову гру з "Карпатами", одним з найбільш принципових наших суперників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: