Сергій Пташник: "Плануємо створити якісну систему підготовки футболістів"

13 квітня 11:34
Переглядів: 174
Сергій Пташник

Старший тренер юніорського складу ФК "Тепловик-ДЮСШ-3"  Сергій Володимирович Пташник поділився враженнями від поєдинку своєї команди проти мукачівського "МФА" (1:3).

- Сьогодні Ви дебютували у якості старшого тренера команди U-19. Поділіться Вашими враженнями від поєдинку. 
- Ми давно знайомі з тренером наших сьогоднішніх суперників, адже раніше зустрічались у дивізіонах трохи вищого рівня. Тож я знав, як грають наші суперники, в якій футбол і що на нас очікувала доволі непроста гра. Обидві команди показали доволі цікавий футбол. Мої хлопці показали змістовну гру, тож в мене немає претензій до когось з гравців. Сьогодні вийшов такий собі весняний футбол з боротьбою та швидкостями. Інколи дивишся прем'єр-лігу, там все доволі сумненько, а тут була і боротьба, і швидкі комбінації. 

- Наступного туру "Тепловик" зіграє проти лідера групи чернівецької "Буковини". В цій грі не зможе зіграти основний форвард Андрій Слободян. Як плануєте замінити?  
- Андрій своєю грою і віддачею на полі заслужив капітанську пов'язку і місце в основі. Так, він є лідером нашої команди, та погодьтесь, якби він був вищого рівня, то у нас би вже не грав. Та "святе місце порожнім не буває", тож ми вже працюємо над тим, хто ж вийде у стартовому складі. Будемо залучати гравців з молодших складів нашого клубу, чи використаємо когось з півзахисників. Не сперечаюсь, у Чернівцях буде дуже складна гра і всі це прекрасно розуміють. Окрім того, до 20 квітня ще триває період дозаявки, тож у нас ще є можливість залучити до команди нових гравців.

- Які завдання стоять перед командою у поточному сезоні?
- Наразі ми ставимо перед собою завдання перемагати у кожному матчі. Я лише прийняв команду, тож мені важко щось розповідати про функціональний стан футболістів. На жаль, передсезонна підготвка пройшла не найкращим чином. Знаю, як інші команди готувались. Звісно, не відхрещуюсь від відповідальності, але вважаю, що якщо перед сезоном команда не заклала фундамент, то дуже важко сподіватись на якісь високі звершення. Тож наразі ми працюємо на новий сезон, будемо потрохи підтягувати до команди гравців 2000 та 2001 р. н. Серед них також є цікаві футболісти, яким варто дати шанс спробувати себе на вищому рівні.

Наразі хочемо створити систему підготовки футболістів, вибудувати клубну структуру. І не важливо, де наші вихованці далі гратимуть - у "Прикарпатті", Ужгороді, Тернополі чи Мукачевому. Зараз основне завдання - створити якісний навчально-тренувальний процес. Для того, щоб стати професійними футболістами дуже мало займатись 2-3 рази на тренуванні, щоб стати футболістами вищого рівня. Тож ми плануємо за цих півроку виправити всі помилки і вже влітку запустити новий якісний проект у нашому футболі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: