Сергій ПТАШНИК: "Я пішов з «Прикарпаття», ми нормально розійшлись"

20 березня 15:05
Переглядів: 319
Default Image

Сергій ПТАШНИК, головний тренер ФК «Енергетик»:

- В основному, ви всі бачили, і я вважаю, що десь гру надломив перший м'яч. Все-таки, він виглядав дещо курйозним. Моя команда не грала в таких умовах, з штучнм освітленням ... Я говорив у перерві з капітаном команди Лазориком, який втратив м'яч, і десь надломилася команда. Хочу сказати, що ваша команда дуже добре підготовлена, хлопці знають куди бігти і як. футболісти робили все правильно, і я думаю, що «Чорноморець» переміг заслужено. Але, все ж таки, підломив нас перший гол, тому що ми виглядали просто необачно. Нічого не могли зробити, нічого у нас не виходило. З'явився якась поспіх в діях, хоча в зимову паузу я такого у своїх футболістів не помічав. Крім того, ми маємо мало досвіду гри на таких полях, як в Одесі. Я дивився декілька матчів Прем'єр-ліги, так от в Одесі поле знаходиться в ідеальному стані, як для цієї пори. «Енергетик» грав, в основному, або на снігу, або на полях із штучним покриттям. Тому фактично ми були два рази на подібному полі, один раз вчора, на передматчевій тренуванні, а другий - сьогодні, під час гри.

- Ми нечасто можемо спостерігати в гостях одного тренера двічі протягом одного чемпіонату, або першості. У минулому сезоні таким став Юрій Максимов, у нинішньому - ви. Як відбувся ваш перехід з «Прикарпаття» в «Енергетик», і які цілі бурштинського колективу на нинішній сезон?
- Ви знаєте, що міграція тренерів присутня. Я пішов з «Прикарпаття», ми нормально розійшлись. Була запропонована робота в «Енергетику», я й перейшов у Бурштинську команду. Що стосується завдань, то вона у нас одна - залишитися в першій лізі. Були різні «перекати», ви, напевно, знаєте, був і лист нашому керівництву ... Але команда зберегла основних гравців, ми побачили свої недоліки на тлі «Чорноморця», побачили всю організацію роботи в Одесі, причому, не тільки безпосередньо команди, а й роботу з уболівальниками і так далі, і тому подібне. Команда грає, команду підтримують. Ми спробуємо зробити щось подібне.

- Перед матчем в Одесі жартували, що у «Чорноморця» є хороший шпигун, я маю на увазі Михайла Савку. А якою інформацією про суперника мав «Енергетик» перед матчем?
- Чесно сказати, дуже малою. Я намагався вийти на своїх друзів-тренерів з Миколаєва, адже вони повинні були проводити контрольний поєдинок з «Чорноморцем». Але, бачите, у вас такі можливості, що команда залишилася на чотири дні в Туреччині, через погодні умови в Україні. Всього-на-всього.

- І «Енергетик» без інформації.
- Ну, чому. Побачити на власні очі, подивитися, в якому стані команда - це одне. А коли ти команду взагалі не знаєш ... Інформація була дуже мізерна - склад і люди, які на перегляді. Ви ж це знаєте. Намагалися якось прояснити, але можливостей таких у нас не було. Інформації було мало.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: