Сергій ПТАШНИК: "Я задоволений самовіддачею гравців"

05 лютого 10:26
Переглядів: 325
Default Image

Бурштинський "Енергетик" провів третій контрольний матч в рамках першого тренувального збору. На стадіоні "Колос" в Галичі "енергетики" зустрічалися із моршинською "Скалою". Бурштинці знову не зуміли перемогти, зігравши внічию 1:1. За "Енергетик" відзначився кращий бомбардир команди Олександр Семенюк. Після матчу Сергій Пташник підвів підсумки першого тренувального збору.

- Сьогодні команда знову не виграла, хоча було дуже багато небезпечних моментів. Розкажіть, які у Вас враження після першого тренувального збору з нашою командою і які подальші плани "Енергетика"?

- Чесно скажу, я задоволений, як команда готувалася, бо погодні умови були дуже складні, поля перебувають в замерзлому стані. На зборах ми старались поєднати заняття в горах і провести контрольні матчі. Проглядали декілька футболістів, прізвища називати не буду, тому що вони перебувають в різній стадіїї готовності. Хтось з них раніше приїхав до табору команди, хтось пізніше, тому не потрібно робити певних висновків. Якщо в нас є п’ять чоловік на перегляді, то діями трьох я цілком задоволений, а інші два повністю випадають. Перша ліга - це не забавка і треба прикласти чимало зусиль, щоб відповідати цьому рівню. Вважаю, що те що ми запланували на зборі, команда виконала. На результат уваги я не буду звертати, тому ще це перший наш збір після довгих канікул, деякі гравці не витримують ще тих навантажень. Одним словом, в нас ще не вистачає концентрації, хоча є багато і хороших моментів, але гравцям дещо не вистачає впевненості на полі. Думаю, при нормальному підході ми підтянемо ці всі недоліки, і гравці будуть впевнено реалізовувати свої моменти. Якщо хлопці будуть надалі відповідально готуватись, думаю все буде добре.

- Коли почнеться другий збір, і де буде відбуватись!?

- Другий збір почнеться у вівторок і його ми проведемо в Соколі, на ньому заплановано три ігри. (11,16,18 лютого). Два матчі ми проведемо на виїзді з «Буковиною» на штучному полі, а третій зіграємо з дублем «Карпат». Ми ще знаходимось в пошуці гравців, зараз після першого збору два футболіста команду покинуть, а два поповнять, бо нам потрібно підсилити атакувальну ланку.

"Енергетик" 1:1 "Скала"
Галич, стадіон "Колос".
Голи: Семенюк - Дністрян.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: