Сергій Сапронов: "Хотілося б побудувати комбінаційну гру у команді"

06 серпня 17:50
Переглядів: 129
Сапронов

Головний тренер ФК «Львів-Янтарочки» Сергій Сапронов прокоментував поразку своєї команди у прем’єрному матчі чемпіонату України серед жіночих команд у Вищій лізі від команди «Злагода-Дніпро-1» з Дніпра.

– Сергію Валентиновичу, відбувся перший матч «Львів-Янтарочки» у Вищій лізі. У Новояворівську була хороша підтримка вболівальників, але сталася прикра домашня поразка. Як вважаєте, дівчата показали максимум своїх можливостей на поточний момент?

– Я думаю, що так. Нам не вистачило людей для посилення, ще й прикра червона картка у Вікторії Худої. Зрозуміло, що вдесятьох було дуже важко чогось досягти. Були б рівні склади, думаю, можна було б витягнути гру на позитивний результат. Однієї заміни нам десь і не вистачило. Фізичні кондиції зараз не на тому рівні, щоб вдесятьох протистояти 11 гравцям.

– Що, на Вашу думку, не виходило у команди у вчорашньому матчі зі «Злагодою»?

– Потрібно працювати над обороною, бо багато позиційних помилок. Деяким захисникам не вистачає швидкості. Попереду у нас не вийшло комбінаційної гри. Також не пішли «стандарти», на які ми розраховували. А з вилученням Худої, яка це все робила, у нас взагалі нічого не виходило у цьому контексті.

– Що скажете про бразилійок, які дебютували в українському жіночому футболі? Чи виправдали вони Ваші очікування в їхній першій грі за «Львів-Янтарочку»?

– Сподобалися. Зрозуміло, що вони також ще не готові до сезону. Вони приїхали  Україну, у Бразилії ще ранок, а їм довелося грати. Все-таки шість годин різниці між часовими поясами. Але ті, хто вчора вперше вийшли в складі, мені сподобалися по грі. Можливо, ми навіть переглянемо їх позиції на полі, є моменти, які можна поміняти в плані амплуа. Для посилення атакуючої гри і останньої лінії.

– Склалося враження, що «Злагода» вчора на порядок вище грала при контролі м’яча, коли потрібно було через пас виходити з оборони в атаку. Яку гру Ви хочете побудувати в своїй команді?

– Хотілося б побудувати комбінаційну гру, щоб люди не бігали за м’ячем, не віддавали його просто так, а самі його контролювали. Зрозуміло, що сьогодні швидкий футбол, тому потрібно використовувати швидкість, яка є у низки наших гравців. На цьому й будемо будувати нашу гру – на швидкості і комбінаційній грі.

– Попереду – тиждень підготовки, і буде другий матч чемпіонату з «Восходом»…

– «Восход» на сьогоднішній день обіграв «Пантери» на виїзді, так що там така собі «темна конячка». За заявкою вони, начебто, не сильно і зміцнилися. Але підтягнули людей з «Ятрані-Берестівець» і Миколаєва. У них хороша обойма, є вибір замін. Плюс найкращий бомбардир Першої ліги – Юлія Стець, яка відновила свою кар’єру. Думаю, гра буде серйозною. Ще й без Худої у нас буде на одну людину менше в заявці. Будемо сподіватися, що, можливо, заявимо четверту бразилійку до складу на сезон.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: