Сергій Шищенко: "В "Карпат" не поле, а город"

23 листопада 00:04
Переглядів: 673
шишенко

Наставник молодіжного складу донецького «Металурга» Сергій Шищенко підвів підсумок поєдинку з резервістами «Карпат».

- Насамперед, хочу сказати, що на такому поганому полі обом командам важко було показати якісний футбол, - каже Сергій Юрійович. Матч, на мій погляд, вийшов не видовищним. Гра проходила під девізом: «Бий-біжи». Наша команда не звикла грати на такому полі, думаю, що і львів'яни теж не в захваті від такого газону. Красивих комбінацій не було, а було багато боротьби. Як такої розмови про футбол сьогодні вести не доводилося.

Що стосується матчу, то господарі виявилися сильнішими. Ми намагалися грати у свій футбол, але у нас не вийшло. У заключному поєдинку 2013 у нас пропустять гру з «Ворсклою» Полюлях, Задерака і Мишенко. Але нічого, ми будемо битися.

- Сергію Юрійовичу, чому сьогодні всі фактори: травми, вилучення, рикошети грали проти нашої команди?

- Сюди можна додати і складний переліт, і суддівський фактор. У мене є своя думка про арбітра сьогоднішнього матчу. Він теж людина, і щось міг не бачити. На мій погляд, деякі рішення він приймав не правильні. Але не суддівство вплинуло на результат цієї зустрічі. Хоча першу картку Микиті Полюляху можна було і не давати. Так, наприклад, судять в Європі. І все ж я задоволений, що мої підопічні проявили відмінні бійцівські якості. В цілому, я і очікував таку гру. Самовіддача, з нашого боку, була. Напруга на полі, так і зашкалювало. Результатом, я, звичайно ж, не задоволений. Єдине, що я не очікував, так це побачити такий поганий газон. Не поле, а город.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: